Balené uhlí vám usnadní život

Uhlí, jakožto tradiční topivo, využívá v dnešní době mnoho domácností. Odrazuje vás od něj nutnost pravidelně ho skládat do sklepa a představa uhelného prachu všude, kde se s ním manipuluje? V dnešní době je i elegantnější možnost, jak tímto fosilním palivem topit. Je jí balené uhlí. To využívá stále více domácností u nás i ve světě. Prodej uhlí v balené podobě je variantou praktickou a moderní.

Kvalitní uhlí se vyplatí

uhliPři rozhodování, kde uhlí nakoupit, by rozhodně neměla být hlavním kritériem cena. Ta totiž často znamená i nižší kvalitu. Méně kvalitního topiva ale použijeme více, a ve výsledku neušetříme nic. Lepší je tedy zaměřit se na kvalitu spolu se špičkovým servisem pro zákazníky. A tímto příkladem je i balené uhlí od firmy OPTIMTOP s.r.o. Prodej uhlí v pytlích slibuje vysokou kvalitu pro všechny, jelikož jde o pečlivě vytříděné palivo s přesně odváženým množstvím v jednotlivých pytlích. Nestane se vám proto, že by vás dodavatel ošidil, což se může snadno stát u skládaného uhlí. Přece jen pytel o hmotnosti 25 kg si můžete převážit pro kontrolu i doma. Nelopoťte se s lopatou, když nemusíte, a navíc ušetřete.

Jaké jsou hlavní výhody pytlovaného uhlí?

  • Díky zabalení nehrozí znehodnocení uhlí při dopravě a skladování
  • Přesné odvážení
  • S pytli hmotnosti 25 kg se snadno manipuluje
  • Skladování je jednodušší.
  • Odpadá starost s uhelným prachem

Chytrý nákup u firmy OPTIMTOP s.r.o.

Nákup pytlovaného uhlí u firmy OPTIMTOP s.r.o. je výhodný v mnoha směrech. A jako bonus je zde doprava až domů, dokonce zdarma od jedné palety. Toto pravidlo platí na dovoz po celé České republice. Vybrat si můžete uhlí černé, hnědé, i speciální kovářské.

Na závěr pro vás máme malý tip, který vám může pomoci ušetřit další peníze. Pokud využijete prodej uhlí mimo topnou sezonu, může vás stát mnohem méně, cena je totiž příznivější. A na nákup moderního automatizovaného kotle, který se snadno obsluhuje a méně znečišťuje životní prostředí, můžete získat dotaci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 + six =