Brno: Servis notebooku seženete hned u nádraží

Ve velkých městech jsou veškeré služby snadno dostupné. Jenže to s sebou nese nový problém. Člověk pak neví, kam se má přesně vydat. Kde se mu dostane nejlepší pomoci za slušnou cenu?

Pokud jde o Brno servis notebooku- https://www.fopanet.cz/ je skvělou volbou. Tato firma, za jejímž jménem se skrývá Martin Podloucký, funguje již dlouhá léta. Zabývá se nejen opravami notebooků, ale také počítačů. Je úplně jedno, zda máte hardwarový, či softwarový problém, nebo vlastně nedokážete tyto dvě kategorie vůbec rozlišovat. Ať už vás na vašem notebooku trápí cokoliv, prostě přijďte.

Pomoc se vám dostane kousek od nádraží

FopaNET sídlí na ulici Hybešova, tedy co by kamenem dohodil od hlavního nádraží. Opravnu najdete v budově Millenium Center, ve třetím patře budovy C. Otevřeno je typicky od 8 do 17 hodin, ve středu od deseti a v pátek zase na druhou stranu pouze do 15. Pomoci se vám dostane kdykoliv, kdy přijdete.

Většina oprav je prováděna během jednoho pracovního dne, je-li to technicky možné. Někdy se musí čekat na dodání náhradního dílu, pak se oprava protáhne, typicky maximálně na 3 dny. O svůj notebook či počítač tedy nepřijdete na dlouho.

Diagnostiku získáte na počkání

Možná tušíte, co se s vaším notebookem děje. Nefunguje obraz, trápí vás nějaký vir nebo notebook nejde nabíjet. Spousta zákazníků ale neví, proto je v prvé řadě důležitá správná diagnostika. Tu získáte na počkání. Ihned se dozvíte, co se s vaším notebookem děje, jak bude probíhat oprava a kolik vás bude stát. Sami se pak rozhodnete, zda máte o opravu zájem. Notebooky jsou ovšem tak drahou záležitostí, že se většinou oprava vyplatí víc než koupit si nový. Ostatně, přibližný ceník nejčastějších oprav má ntb Brno servis – https://www.fopanet.cz/ na svých webových stránkách. Pokud tedy tušíte, co s vaším notebookem je, snadno si uděláte cenovou představu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 2 =