Bublinkové obálky jsou bezpečné a mohou vypadat efektně

Mohlo by se zdát, že v dnešní online době ztratily obálky na významu. Vždyť klasické dopisy si již téměř nepíšeme. Opak je však pravdou. Online nakupujeme i malé věci, a ty se často vejdou do obálek. Běžná obálka zboží neochrání. Klasická bublinková zas vypadá nevábně a nudně.

Bublinková fólie je pro mnohé doslova vášeň. Nemilují ji jenom děti, ale i dospělí. Většina z nás se zcela přestane ovládat, když se mu dostane do ruky a pukáme bublinku za bublinkou. Tento unikátní vynález vyniká samozřejmě především svojí užitnou hodnotou. Jenomže v dnešní době, kdy se snažíme odlišit a být vidět, třeba pokud máme shop s menším sortimentem, který se dá posílat v obálkách, si s klasickou kancelářskou bublinkovou obálkou nevystačíme. Využít však máme možnost efektní barevné bublinkové obálky.

Barevné papírové bublinkové obálky – klasické provedení v atraktivních barvách

Ty vypadají vlastně stejně jako ty kancelářské, nejsou však bílé, nebo v přírodním odstínu, ale v barvách. Prodávají se v řadě standardizovaných rozměrů a v několika barevných odstínech. Velice oblíbenou je efektní černá papírová bublinková obálka, na kterou je možné psát třeba bílým křídovým fixem.

Fóliové bublinkové obálky – mnoho barev a metalický efekt

Velice efektně vypadají barevné fóliové bublinkové obálky. Vynikne na nich efekt bublin. K dispozici jsou ve velkém množství barev a mají luxusní metalický efekt. Ten může být v lesklém nebo v matném provedení. Tyto obálky se hodí nejen na posílání. Používají se i jako obaly na různé dárky. Vypadají luxusně a vše bezpečně zabalí. Včetně šperků a drobných rukodělných výrobků.

Barevné obálky, které vás naladí

E-shop www.barevneobalky.cz nabízí různorodé designové barevné obálky a sáčky. Specialitami jsou barevné obálky se strukturou, metalické a neonové obálky, dvoubarevné obálky, kartonové a kapacitní obálky v různých barvách, obálky ve vytvarovaných výsecích růže nebo motýlka, obálky na CD a DVD, celookénkové obálky, mini obálky, luxusní Conqueror obálky, celofánové i zip sáčky a dárkové sáčky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 − 4 =