Buďte připraveni na párty i během deště

Každý z vás jistě zažil situaci, kdy plánoval nějakou zahradní párty. Počasí bylo nádherné. Jídlo, pití nachystané a hosti na cestě. Všechno vám hrálo do karet. Ovšem najednou se zatáhlo a začlo pršet. Počasí si někdy zkrátka nevybírá. Co teď? Kam s hosty? Tohle jsou otázky každého z vás. Chcete přece, aby každý návštěvník měl nezapomenutelné zážitky z vaší akce. Jedno rychlé a improvizované řešení ovšem je.

Párty stany nebo zahradní altánky, tohle je východisko pro tuto prekérní situaci.

Jak vybrat zahradní stan?

Zahradní párty stany mají velmi široké spektrum využití. Z názvu logicky vyplývá, že se používají především na různé akce, ale nejen to. Na mnoha tržnicích vidíte obchodníky, kteří tyto stany vlastní. Nebo například u předvánočních prodejů kaprů. Zkrátka všude. Asi si říkáte proč? Odpověď je jednoduchá. Důvod je ten, že tento produkt spojuje jedna základní a velmi dobrá vlastnost, se kterou jsou všichni náramně spokojeni, a to je levná cena, a hlavně fakt, že dovnitř neprší.

Je lepší nůžková konstrukce nebo klasická?

Při výběru stanu budete mít na výběr z nůžkové konstrukce nebo ze základní klasické (tyčové). Na základě kvality se jistě rozhodovat nebudete, jelikož jsou právě kvalitativně na podobné úrovni a ani jedna stavba nijak výrazně nevyniká. Rozhodující bude cena, a ta je u nůžkové struktury poměrně dražší.

Tato cena je způsobena především tím, že nůžková konstrukce je velmi rychle sestavená, a nemusíte se tedy příliš zdržovat se samotnou stavbou. To ocení spousta lidí, protože jak se říká, čas jsou peníze. Proč se zdržovat několik desítek minut s výstavbou, když to lze jednoduše a hlavně svižně.

Jestliže se poohlížíte na trhu po koupi, nezapomeňte také navštívit t-zboží.cz. Tento eshop nabízí právě zahradní párty stany s oběma typy konstrukcí a nejen to, vše na co si kolem zahrady vzpomenete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × three =