Chcete se orientovat na pracovním trhu? Pomohou vám recenze zaměstnavatelů

Současný pracovní trh je poměrně rozmanitý. Od hospodářské krize uplynulo už deset let, během nichž se globální ekonomika vzpamatovala natolik, že nyní je procento nezaměstnanosti na historickém minimu. Pokud jste se rozhodli odejít z dosavadní pracovní pozice a najít si lépe placené zaměstnání, potom vám v orientaci pomůže webový portál VímVíc.

Webová stránka VímVíc má v nabídce nepřeberné množství online kurzů. Zároveň informuje o volných pracovních místech napříč jednotlivými firmami. V neposlední řadě poskytuje hodnocení zaměstnavatele, a tak ještě než odešlete životopis, zjistíte, jak by se vám v prostředí dané firmy líbilo, respektive nelíbilo. Hodnocení vkládají současní i bývalí zaměstnanci.

Co všechno se hodnotí?

Skrze recenze se tak dozvíte, jaká je kultura společnosti, jaké vztahy mají zaměstnanci s nadřízenými či jak jsou spokojení s platovým ohodnocením. Jelikož každá recenze prochází schvalovacím procesem, nenajdete mezi nimi žádné nadávky a nevhodné komentáře, které by poškozovaly firmu úmyslně. Často jsou hodnocení zaměstnavatelé z oblastí retailu a restaurací rychlého občerstvení. V současné době má portál přes 3 000 hodnocení, ovšem každým dnem přibývají nová.

Jakmile najedete na profily firem, přečtete si navíc, co vlastně dané podniky dělají, jakou mají historii a koho momentálně hledají do svého týmu.

Podívejte se na volná pracovní místa

Pokud se podíváte na volné pracovní pozice na běžně známých pracovních portálech, většinou se na prvních pozicích opakují jedny a ty samé nabídky, které vás zřejmě nezajímají. Podívejte se raději na web VímVíc, kde se dají nabídky práce filtrovat podle oboru, benefitů, firem i lokality. Ať už tedy chcete dělat řidiče z povolání, nebo manažera v nadnárodní korporaci, portál VímVíc vám takovou práci nabídne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 2 =