David Copters – unikátní hra, která vás zaručeně pobaví

Také jste na Youtube a sociálních sítích zaregistrovali oblíbené virální video s romským chlapcem a jeho počítáním, které nebylo zase tak úplně dokonalé? Pokud ano, jistě se při opětovném vzpomenutí-si na Davida opět od srdce zasmějete. A to můžete nyní kdykoliv, a to díky nové hře s názvem David Copters. Právě on se totiž stal onou hlavní tváří dané oblíbené hry, při které se nejenom pobavíte, ale samozřejmě se také dokonale odreagujete. Stačí jednoduchá instalace, a již se můžete naplno pustit do plnění jednotlivých úkolů.

Vše, co znáte z videa

A v čem že je daná hra tak unikátní? Logicky proto, že téměř celá vychází z daného videa. A tak je vaším úkolem to hlavní, a to nasbírat „sufurki“ a samozřejmě vyhýbat se „motorko“. To vše doplněno o ty nejlepší hlášky, které byly během výše zmíněného videa Davidem vysloveny. Zkrátka během hraní tak nebude o žádnou zábavu nouze, a rozhodně se pobavíte nejenom vy, ale všichni další, kteří neodolají a budou zvědaví na to, co vlastně hrajete. A obličej Davida v samotné hře je skvělým bonusovým prvkem navíc, jelikož tomu se zkrátka bude muset smát opravdu každý.

Jednoduše do vašeho telefonu

A kde vlastně hru najít a jak si ji zahrát? Samozřejmě ji najdete na Google Play, a to pod již zmíněným názvem, kterým je David Copters. Zde si ji můžete jednoduše stáhnout do vašeho zařízení, a již začít s prvním levelem. Jednoduchá grafika a snadné ovládání je potí zárukou toho, že nemusíte nijak složitě přemýšlet, a můžete tak hru pojmout jako dokonalé odreagování třeba při cestě do školy, během vyučování, nebo kdykoliv budete mít volnou chvíli, a budete se chtít pobavit. A pokud si můžete být něčím jisti, tak hlavně faktem, že se vám to povede a že vás tato unikátní hra nikdy neomrzí. Tak neváhejte, a stahujte, jelikož za to rozhodně stojí. A pokud netušíte, o čem je řeč, video vám napoví.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 + 18 =