Díky zapůjčené zasedací místnosti můžete vypadat profesionálně

Každá firma se snaží na své partnery, investory a zákazníky udělat co nejlepší dojem. Ať už má pět nebo pět set zaměstnanců, touží vypadat profesionálně a finančně zajištěná, i když by se ve skutečnosti dala popsat třeba přesně naopak. Pronajmout si moderně zařízené prostory totiž dnes není až takový problém.

Zařízené zasedací místnosti pro setkání s klienty, partnery či investory se dají sehnat v každém větším městě. V Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni, Bratislavě a Košicích má bohatý výběr prostorů firma Office House. Všechny jsou reprezentativní, některé dokonce luxusní. Liší se i umístěním, snadno si tedy najdete místnost v požadované lokalitě a vhodné budově. Třeba v Praze disponuje Office House více než 20 zasedačkami.

V ceně je mnohem víc než místnost

Cena za pronájem se samozřejmě odvíjí od města a vybavení daných prostor. K sehnání jsou varianty do 100 Kč/hod., ale naopak i honosnější typy, které stojí přes tři stovky za hodinu. Ty lépe vypadají, jsou vybavené dataprojektorem, flipchartem, televizí, notebookem, internetovým připojením i parkovištěm před budovou.

V cenách je zahrnuto občerstvení pro dvě osoby (za další se připlácí), asistence (zapojení notebooku apod.), bloky a propisky. Ve většině budov je možné využít také administrativní zázemí a recepci ke kopírování, tisku, skenování. Vyřešit se dají i specifické požadavky, za individuální ceny. Stálým zákazníkům se vyplatí pořídit si zákaznickou kartu a pak si pronajímat místnosti se slevou.

Kdykoliv a komukoliv

Všechna business centra, v nichž jsou zasedací místnosti, mají svou otevírací dobu. Kdo se nechce nechat omezovat, může si za příplatek propůjčit zasedačku prakticky kdykoliv.

Místnosti jsou půjčovány všem firmám bez ohledu na velikost. Nezáleží na tom, jestli samy žádné nemají, nebo jen chtějí vzít partnery do hezčích prostor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight + 12 =