Dopřejte si odpočinek podle svého gusta

Léto nám vypuklo v plné parádě, i když má podle kalendáře ještě měsíc čas. Proto je nasnadě poohlédnout se po příjemně stráveném víkendu, či rovnou týdnu bezstarostné a odpočinkové dovolené. Možností, kde takovou dovolenou strávit je několik, my jsme vybrali Senec Sluneční jezera. Volba byla jednoduchá, dlouho jsme nebyli na Slovensku, které máme takřka „za rohem“, tak jsme se poohlídli po lokalitách, které jsme ještě nenavštívili a které jsou zároveň v rozumné vzdálenosti od místa našeho bydliště.

Pohoda u Slunečních jezer

Od přátel jsme slyšeli jen chválu na pobyt v Senci, sedl jsem tedy doma k počítači a jal se zjišťovat možnosti ubytování v Senci. Společnými silami jsme vybrali Hotel Sun, který splňoval veškeré naše požadavky. Jelikož máme raději aktivní dovolenou, ocenili jsme možnost relaxace, především v unikátní odpočinkové zóně, na kterou jsme mimochodem velmi zvědavi. Součástí hotelu je i venkovní bazén, finská sauna či infrasauna. Pokud nám počasí bude přát, nevynecháme ani koupání přímo ve Slunečním jezeře. Není nad pořádné přírodní koupání.

Lokalitu Sence jsme zvolili i z důvodů bohatých výletů po okolí. Především těch na kole. A že je co poznávat. Zálusk máme především na barokní kostel ve Velkém Bielu, který je jedním z největších na Slovensku. Osobně plánuji navštívit i místní hvězdárnu, protože tu naši u nás zrušili. Celé okolí je prošpikováno cyklotrasami, takže lokalita pro nás přímo stvořená.

Do odjezdu na naši mírně odpočinkovou dovolenou zbývá ještě pár dní, ale jsme si jisti, že jsme vybrali dobře. Hotel situovaný v klidné lokalitě, pestrost okolní přírody a široké možnosti vyžití, to jsou hlavní důvody našeho výběru. Hledáte – li též relaxační dovolenou, vyzkoušejte ubytování Senec Sluneční jezera. Dostojí – li svého jména, prožijete krásnou prosluněnou dovolenou.  A pokud nejste stále rozhodnuti, na webových stránkách si můžete spustit i virtuální prohlídku hotelového vybavení, včetně pokojů. Nemyslím si, že budeme nespokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 − 4 =