Doručení po Praze již do 30 minut

Dlouhá doručovací doba je jedním z kamenů úrazu při objednávání zboží online. Zákazníci nechtějí čekat. Proto by jim e-shopy měly nabídnout expresní doručení. Třeba jen pro výjimečné případy a za příplatek, ale měly by.

Problém je, že ani u pošty, ani u největších přepravních služeb se o rychlosti příliš mluvit nedá. Přepravní společnosti jsou schopné nabídnout dopravu do druhého dne, nicméně ne zcela všude. Jsou však velmi neflexibilní, pokud jde o dopravu na kratší vzdálenosti. V takovém případě je mnohem lepší variantou kurýrní služba Praha, která zajistí doručení po hlavním městě i do 30 minut.

Objednáte online a už se to veze

Máte-li zájem o pomoc od kurýrní služby Praha, nejjednodušší bude zaregistrovat se online na jejich webu RychlýPřevoz.cz. Při objednávce online navíc dostanete slevu ve výši 5 % a také ihned uvidíte, na kolik vás přeprava vyjde. Jako registrovaní zákazníci máte kromě toho možnost prohlížet si svou historii objednávek a vidět své adresáty. Online objednávací systém je propracovaný a máte možnost získávat z něj měsíční report zdarma. Služby se fakturují jednou za měsíc, takže jako registrovaní nemusíte pořád řešit platby.

Převáží dokonce i osoby

Řidiči z Rychlého převozu jsou schopní přepravovat zásilky 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Na velikosti nezáleží, je možné zasílat na dobírku a obdržet potvrzení o doručení. Kromě toho ovšem přepravují i osoby a po celé ČR také náklady do 3,5 t. Pomohou i s menším stěhováním, čehož využívají zejména studenti. Mohou dovézt nábytek z obchodního domu.

A ceny? Uvidíte je na webu, liší se podle rychlosti (stačí vám Normal do 2 hodin, nebo SuperExpress do půl hodiny?) a také dle dopravního prostředku. Používají dodávku, pick-up, auto, ale i batoh. Prostě a jednoduše zásilku doručí co nejrychleji, aby byl zákazník spokojený.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − fourteen =