Dovolená v Bulharsku za necelou tisícovku? Víme, kde ji seženete!

Ještě jste nebyli na dovolené? Tak to je nejvyšší čas tuto chybu napravit. S otevřenou náručí na vás čeká Bulharsko! Za ceny, které vás přímo uzemní. 
Co byste říkali třídenní all inclusive dovolené u moře za 1256 korun? Nezní to lákavě? Třídenní pobyt s polopenzí vás vyjde o dvě stovky levněji. V tříhvězdičkovém hotelu vzdáleném 200 metrů od moře. Nevěříte? Posuďte sami: https://www.cpatravel.cz/bulharsko

Dovolená levnější než oběd v restauraci

Neuvěřitelné, že? Bulharsko dovolená snad nikdy nebyla dostupnější. Na stejnou částku, jakou zaplatíte za třídenní pobyt s polopenzí, vás totiž vyjde oběd pro čtyřčlennou rodinu v Mc Donaldu. Takovéto lákavé ceny najdete na portálu CPA travel, který sdružuje nejlákavější nabídky napříč cestovními kancelářemi. Ale také provozuje vlastní cestovní agenturu pod doménou se stejným názvem. 

Dovolená na míru

Nebo byste rádi dovolenou delší? Není problém. Cena osmidenní dovolené se v době, kdy píšeme tento článek, pohybuje v cenách mezi osmi a deseti tisíci korunami. Zvolit si zkrátka můžete délku, stravování i způsob dopravy. Nemáte čas na dlouhou dovolenou? Zvolte kratší v délce již zmíněných tří dnů. Je to pro vás málo? Oddávejte se slunečním paprskům týden či dva. 

Procestujte celou Evropu

Rádi byste jinam než do Bulharska? Také žádný problém. V portfoliu cestovní agentury CPA travel najdete širokou nabídku zájezdů do různých zemí. Včetně tuzemských. Stejně jako nabídky zájezdů first minute i last minute. Ty vám umožní se sbalit a odjet třeba na dva dny do Chorvatska. Nebo do vídeňského Práteru, k rakouským jezerům či si udělat radost jednodenním výletem do Budapešti. Za necelých sedm stovek! Takovýchto výletů během léta stihnete hned několik. Tak neváhejte! Léto k cestám za dobrodružstvím přímo vyzývá! 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 + fourteen =