Elektřina je pro plnohodnotný život moderního člověka nezbytná

Život bez elektřiny si dnes drtivá většina obyvatel vyspělých částí světa nedokáže představit. Někteří z nás sice čas od času rádi vyrazí jenom s batohem a stanem či celtou do lůna přírody, zálesácký život ale bereme jenom jako občasné zpestření běžné reality. V domácnosti i v práci chceme mít dostatečný komfort a užívat si veškeré výdobytky civilizace a moderní techniky.

Při výpadku elektřiny často propadáme stresu

Jakmile nefunguje elektřina, zjišťujeme, že se bez ní opravdu nežije snadno. Na pracovišti jsme bez funkčních počítačů a dalších zařízení často zcela zbyteční. A doma si zase bez možnosti pustit si film, oblíbený televizní pořad nebo hudbu připadáme nesví. Nemůžeme si ani dobít mobilní telefon, zapnout pračku, sušičku či myčku nádobí. A pokud se bez proudu ocitneme večer nebo v noci, musíme se dočasně vrátit ke svíčkám.

Chyba není vždy u dodavatele. K havárii může dojít i přímo u nás

Havárie a opravy elektro na naší rozvodné síti si musíme vyřešit sami. Často ale tápeme při hledání toho pravého elektrikáře. Pokud bydlíme nebo podnikáme v centru Prahy, jsou tu pro nás spolehlivý elektrikář Praha 1 a elektrikář Praha 2 od firmy Elektro Elefant. Ta poskytuje elektro pohotovost a její působnost se neomezuje jen na centrum hlavního města. Nabízí rychlé vyřešení havárie a opravy elektro ve všech částech Prahy i v jejím okolí.

Elektro pohotovost nonstop nám je k dispozici 24 hodin denně a 365 dní v roce

Zkušení a náležitě proškolení elektrikáři dorazí k události nahlášené mezi 8. a 18. hodinou do 60 minut, v ostatních denních časech do 90 minut. A jsou k dispozici i o všech víkendech a svátcích. Vyřeší veškeré havárie a opravy elektro i hromosvodů, revize elektroinstalací, instalaci a zapojení svítidel a elektrospotřebičů, výměnu zásuvek, vypínačů i jističů. A navíc ochotně a zdarma vystaví posudek o vzniku škody při pojistné události.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − seven =