Erotické masáže? Nic, z čeho byste měli být v rozpacích

Uvolnit se a odreagovat se sice dá různě, ale erotická masáž zafunguje zcela zaručeně. Pražský salon Angels masáže sídlí v pražských Holešovicích a nabízí seriózní a diskrétní erotické masáže.

Zkušené masérky jsou pýchou salonu

Salón má 15 zkušených masérek. S každou z nich se můžete seznámit na stránkách webu salonu, kde najdete fotografii i základní informace o masérce. Nechybí zde ani aktuální rozvrh, kdy která z masérek masíruje. Do salonu se objednáte nejen na konkrétní termín masáže, ale i přímo k té které slečně. Termín si lze rezervovat online, po telefonu, případně přes Whats App a Viber. Vše najdete na stránkách salonu https://angelsmasaze.cz/. Salon Angels masáže má otevřeno denně od 11:00 do 22:00 hodin. A na jaký typ masáže se máte možnost stavit?

Erotická masáž „body to body“

Masáž Body to body vychází z tradice japonských lázní. Masérka vaše tělo masírovat svým. A nejen končetinami, ale skutečně celým tělem. Vše začíná bylinnou koupelí, po které následuje olejová masáž celým tělem. Tato masáž patří mezi nejerotičtější v nabídce, a to přesto, že není spojena s pohlavním stykem.

Masáž penisu

Masáž lingamu, tedy penisu, taktéž vychází z mnoha východních učení: z tantristického i taoistického, nechybí samozřejmě ani v Kámasútře. Cílem masáže však není okamžitý orgasmus. Masáž má uvolnit sexuální napětí a současně požitek z vyvrcholení znásobit pomocí technik oddalujících vyvrcholení.

Tantra masáže

Velice podobný princip mají tantra masáže. Pouze není masírován jenom penis, ale i ostatní části těla. Opět je cílem oddálit vyvrcholení a znásobit požitek z něj. Tantrické masáže umožňují i mužům zažít dlouhotrvající sexuální požitek.

Relaxační erotická masáž

Při relaxační masáži si odpočinete. Zažijete klasickou masáž doplněnou erotickým napětím. Masérka může být nahá i oblečená – vždy záleží na vašem přání. Masíruje se olejem na bázi vody. Masérka se věnuje i intimním partiím. Masáž končí společnou sprchou s masérkou.

Objednat se na erotickou masáž můžete na stránkách salonu https://angelsmasaze.cz/ ještě dnes.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen + 16 =