Hledáte aktuální video pecky? Víme, kde je stáhnout

Internet je dokonalým místem, kde můžete najít celou řadu dalších dat, které hledáte. Samozřejmě v tomto směru je určitě důležité vědět, kde vlastně hledat, a kde si užít doslova neomezené stahování. A jednou z velmi oblíbených možností je i filehostingový server Datator.cz. Ten vás oproti jiným zaujme už svým vzhledem, jelikož jeho součástí je primárně vyhledávací formulář, a žádné rušivé prvky a elementy. Zapomenout tak můžete na různé otravné reklamy, vyskakovací okna, nebo i zdlouhavé načítání celého webu.

Zdarma, nebo za kredit

Samozřejmě jako uživatel máte na výběr ze dvou možností, a to bezplatného stažení souborů do 10 MB, nebo stažení souborů pomocí kreditů. Jejich dobití je extrémně jednoduché, a samozřejmě i rychlé. Dobít je lze pomocí kreditní karty, bankovního převodu, ale také pomocí SMS. A tak i ty máš možnost dobít, a poté už jenom stahuj hledaná data dle libosti. Ty zde vkládají jiní uživatelé, a to i včetně filmů, u kterých není problém s autorskými právy, a je možné je stahovat se souhlasem producentů. To vše díky unikátní spolupráci se serverem 31s.cz

Neustálý vývoj je samozřejmostí

Nejsou to ale pouze aktuální služby a výhody, které můžete jako uživatel a milovník filmů získat. Dle neoficiálních informací se blíží podpora programu JDownloader, nebo také možnost příjmu plateb prostřednictvím PayPal. To vše jsou kroky, které filmy ke stažení ještě více zpřístupní každému filmovému fanouškovi, který nechce investovat stovka až tisíce korun do tradičních DVD disků. A práve jemu umožní server Datator.cz stáhnout si vybrané tituly za skutečný zlomek ceny, a to kdykoliv, díky zmíněnému kreditnímu systému. Navíc je součástí systému i chytrý automat, který vrací kredity, pokud uživatel soubor nahlásí v emailu, který mu přijde vždy 60 min po stažení souboru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + six =