Hledáte tiskárnu, kde lze vyrobit cokoliv? Našli jsme ji!

Potřebujete kvalitně, ale zároveň i rychle něco vytisknout? Tiskárna České Budějovice vám vytrhne trn z paty a nemusíte se přitom bát, že by na to padla celá vaše výplata, nabízí i příznivé ceny. Zhotoví pro vás nové vizitky, letáky, brožury, katalogy, svatební oznámení, fotoknihy, diplomky a ještě mnohem více.

Široká nabídka služeb

Tisk ale není to jediné, s čím vám Tiskárna České Budějovice může pomoci. Zajišťuje také služby grafického studia a fotoateliéru, zkušenosti mají též s nakladatelstvím, nabízí knihařské zázemí a působí také na poli marketingu. Takže pokud si nebudete vědět s něčím rady, není nic jednoduššího než se u nich rovnou zeptat. Poradí vám s návrhem loga, knihy, webové prezentace a vytvoří pro vás i webové stránky. Tisk České Budějovice najdete poblíž centra jihočeské metropole, kousek od obchodního centra IGY na rohu Pekárenské a ulice K. Weise.

Fototisk jako originální dárek

Nevíte si rady s dárkem? Chtěli byste něco originálního? Dát něco od srdce je vždy ten nejlepší způsob a krásná vzpomínka ho pokaždé zahřeje. Obdarujte svou rodinu nebo kamarády fotoknihou těch nejlepších zážitků, které se zapsaly nejen do vašeho života, ale i do těch jejich. Nebo byste si chtěli zkrášlit domov či kancelář? Vyberte si fotografii z vašeho archivu nebo si pořiďte zbrusu novou a nechte si ji vytisknout jako velkoformátový fotoobraz. I s takovými dárky vám poradí Tisk České Budějovice.

Kvalitní a rychlý tisk

Tiskárna České Budějovice vám vyhotoví všechna vaše přání na čtyřbarevném ofsetovém tiskovém stroji Heidelberg formátu B2, barevné digitální tiskárně Konica Minolta nebo na plotru Canon. Takže se díky tomu můžete zanedlouho těšit například na vaše knihy, časopisy, kalendáře, bloky, samolepky, různá oznámení, jídelní lístky, krabičky, hlavičkové papíry, klopové desky a jiné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three + 4 =