Hledáte zakázkovou kovovýrobu? Oslovte firmu Koran

Společnost Koran poskytuje služby v oblasti kovovýroby, přičemž jejím hlavním programem je výroba kleštinových upínačů a kleštin, přesných dílců pro elektrotechnický průmysl a dílců pro jednoúčelové stroje.

Nabídka kleštin a kleštinových upínačů

Hlavním prodejním sortimentem firmy Koran jsou kleštiny – tlačné kleštiny, SPANNAX, Rubber-Flex a příslušenství pro kleštiny. Dále firma nabízí upínače a sklíčidla – KORAFIX a QUADRO, KORAFIX prodloužené s nosem, SPANNAX, pneumatická sklíčidla, ruční upínače SSF, sklíčidlo HWR InoFlex, rozpínací trny, redukce a klíče, ToolGrip HSK / SK, VarioLine, Ultra PE a UniGrip HSK / SK.

Kleštiny a kleštinové upínače – to je kvalitní strojní vybavení, které Koran dodává pro malé i velké náročné provozy. Kleštiny se hodí pro upínání obrobků na soustruzích, přičemž určeny jsou zejména pro revolverové stroje a automaty. Vhodné je jejich použití i pro další jednoúčelové stroje, CNC frézy a brusky.

Kleštiny se rozdělují podle své funkce. U tažných kleštin je pouzdro vtahováno směrem do tělesa. Firma má v nabídce tažné kleštiny SPANNAX a Rubber-Flex. U tlačných kleštin je pouzdro plynule vtlačováno a Koran nabízí tažné kleštiny DIN 6343. Díky kleštinám je možné velice přesné opracování na rychloběžných strojích, bruskách i frézkách.

Zakázková kovovýroba

Firma Koran nabízí i jinou kovovýrobu. Jde o přesnou zakázkovou kovovýrobu realizovanou na CNC obráběcí strojích. Společnost má k dispozici kvalitní stroje značek EXTRON, EUMACH, CHIAH CHYUN, GOODWAY, TONG TAI a KUMMER pro extra přesné obrábění kalených součástí. Ve firmě zrealizují buď přímo ruční obrábění, nebo zajistí tepelné a povrchové úpravy obrobků u subdodavatelských firem. Zakázková kovovýroba se realizuje též za pomoci přesných měřících zařízení. Využívají se tříosá ruční měřidla i ta se skenovací hlavou.

Specialitou firmy je přesné soustružení kalených součástí za pomoci řezných nástrojů CBN. Díky nim je možné realizovat až 10krát rychlejší obrábění, než umožňuje standardní broušení. Přičemž přesnost i kvalita povrchu jsou zachovány.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two + 6 =