Jak podpořit imunitní systém? A co na správnou funkci jater?

S příchodem jarního počasí je spojená zvýšená nemocnost. Takřka ze všech stran na vás začnou útočit bakterie a viry. Pokud máte dostatečně silný imunitní systém, dokáže si s nepřáteli poradit, ovšem v opačném případě onemocníte a skončíte v peřinách. Stejně tak během jarních měsíců mívají někteří lidé problémy s játry a trávením. V následujících řádcích vám prozradíme, co můžete pro své zdraví udělat.

Připravte se na období plné chřipek, nachlazení a angín co nejdříve. Odborníci doporučují užívat doplňky stravy s předstihem.

Co na imunitní systém?

Jestliže nedokážete přijmout dostatek vitamínů ve stravě, vložte důvěru také do doplňků stravy založených na čistě přírodní bázi. Současný trh je vskutku rozmanitý a nabízí se vám celá řada přípravků. Velice oblíbeným preparátem je Graviola Plus, jenž přispívá k normální funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem. Jestliže vás přepadne únava, cítíte se vyčerpaní, Graviola Plus pomůže s těmito neduhy zatočit jednou provždy.

Co pomáhá na játra?

Velice namáhaným orgánem jsou játra, jejichž funkce může občas pokulhávat, ale zase existují přípravky, které napomáhají ke správné funkci jater. Jedním z produktů je Ostropestřec plus Artyčok. Doplněk stravy dokáže ochránit jaterní tkáň a podpořit její regeneraci. Dokonce přispívá k detoxikaci těla, přičemž detoxikace se stane na jaře hlavním tématem. Právě na jaře se doporučuje zbavit tělo všech toxických a odpadních látek. Ostropestřec plus Artyčok v neposlední řadě podporuje vylučování trávicích šťáv, usnadňuje trávení a pomáhá udržovat normální funkci střevního traktu.

Zapomeňte na chemické preparáty. Vsaďte raději na přírodní přípravky, na které tělo dokáže perfektně reagovat, přičemž se nemusíte obávat žádných vedlejších účinků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ten − 10 =