Jak si poradit s výběrem zájezdu?

Vyrazit na dovolenou není jen tak. Nejdříve potřebujete peníze, poté představu, kam vyrazit. Existuje celá řada různých typů zájezdů od klasických pobytových, přes poznávací až po zájezdy se specifickým zaměřením na sport apod. Pokud přemýšlíte o tom, kam vyrazit a nechcete utrácet za předražené zájezdy, máme pro vás návod, jak najít ideální zájezd za optimální cenu!

Vyvarujte se rizik

tureckoV České republice působí stovky cestovních kanceláří. Ne všechny ale nabízí seriózní jednání. Možná si vybavíte „hororové“ zprávy o tom, jak cestovní kancelář zkrachovala a zanechala své klienty na pospas osudu v cizí zemi. Až příliš často se stává i to, že kancelář drze inkasuje peníze a před uskutečněním zájezdu zkrachuje. Jistě nechcete, abyste podobné problémy museli řešit. Jak se jim vyvarovat? Stačí se spolehnout na nabídku prověřených cestovních kanceláří.

Aktualizováno každou minutu

Nemusíte je nikde složitě hledat. Chcete-li mít jistotu, že nenaletíte podvodníkům, podívejte se na nabídku se zájezdy na portálu NewTravel.cz. Právě zde najdete srovnání zájezdů od desítek prověřených českých cestovních kanceláří. Na jednom místě zde najdete nabídky na zimní i letní zájezdy, eurovíkendy i takové speciality jako jsou relaxační wellness pobyty či dovolená s golfem atd. Portál nabízí výhodné last i first minute zájezdy. Aktualizovány jsou každou minutu, nejvýhodnější nabídka vám nemůže uniknout. Na portálu vyhledáte zájezdy jednoduše například podle termínu, destinace, ceny, typu dopravy a dalších kritérií.

Smlouva s CK!

NewTravel.cz funguje jako online katalog. Jakmile si zájezd vyberete, dostanete se přímo na stránky cestovní kanceláře, se kterou podepíšete smlouvu. Máte tak jistotu seriózního jednání.

Na co ještě nezapomenout?

Dovolená je již vybrána a vy se začínáte těšit, až si ji užijete. Kromě balení kufrů byste si měli sjednat řádné cestovní pojištění, připravit si dostatečnou hotovost a finanční rezervu. Nikdy nevíte, co se vám na cestě přihodí. Je lepší být řádně připraven, než řešit problémy na místě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × four =