Jak vybrat sportovní spodní prádlo pro muže?

Na trhu existuje celá řada sportovních oděvů, ale málokdo ví, že důležitost výběru funkčních sportovních kousků začíná už u spodního prádla. Přestože bývá očím skryto, jeho důležitost je zásadní. A jak tedy vybírat sportovní prádlo vybrat pro muže?

Výběr spodního prádla

Sportovní prádlo pro nadšence fitness tréninků by mělo být lehké, prodyšné a pohodlné. Při výběru pánského spodního prádla dbejte na komfort, který je prioritou číslo jedna. Jakýkoliv nepříjemný pocit vás při cvičení bude obtěžovat a může dojít i k nechtěnému zranění. Vybírejte takové prádlo, které je z měkké savé tkaniny s elastickým pasem, díky kterému prádlo drží tam, kde má. Máte rádi bavlněné spodní prádlo? To volte pouze v případě méně náročných sportů.

Trenýrky nebo slipy – věčná otázka

Boxerky, slipy nebo trenýrky? Kterou možnost preferujete nejvíce? Každý kus má něco do sebe, slipy jsou tvořeny z menšího objemu látky a materiálů, to umožňuje se pohybovat více volněji, avšak trenýrky jsou volnější, díky tomu jsou i více prodyšné. Alternativou může být kombinace obojího, a to tzv. boxerky, které jsou mezi muži oblíbené i na běžné nošení. Skvěle přilnou k tělu, nikde se nezařezávají a díky tomu dopřejí komfort, který je očekáván.

Prádlo s pouzdrem

Při výběru nejlepšího sportovního prádla pro muže si dávejte i velký pozor na to, aby prádlo obsahovalo tzv. pouzdro, díky kterému je penis ukrytý a chráněný. Pokud muž zvolí špatné nevhodné spodní prádlo, lehce může přijít do velmi trapné situace. Dejte si i pozor na velmi upnuté prádlo, pánské intimní partie potřebují taky dýchat.

Páchnoucí pot

Syntetická vlákna jsou jedním z důvodů, proč člověk někdy produkuje páchnoucí pot. Zachycují vlhkost z naší kůže, která tvoří velmi výživnou půdu pro bakterie. Řešením je výběr spodního prádla bez absorpce potu při cvičení nebo prádlo, které pot reguluje a eliminuje jakýkoliv zápach.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − 14 =