Kancelář v cloudu je po karanténě běžnou záležitostí

Pandemie koronaviru měla na spoustu oblastí velmi neblahý dopad. Měli bychom se na ni ovšem podívat i z trochu jiné stránky, přece jenom naše životy také obohatila. Poskytla nám čas, který jsme mohli trávit s rodinou, a naučila nás, že online toho jde zařídit více, než jsme si kdy mysleli.

Mnohé firmy byly najednou nuceny začít fungovat na dálku. Zčistajasna, bez jakékoliv přípravy. Zvládlo se to a kolikrát se zjistilo, že by to vlastně takhle šlo i nadále. Při práci z domu se ušetří za platbu kanceláří a jiné výdaje. Se správnými nástroji navíc může být kancelář v cloudu hračka.

Bez dobrého nástroje utrpení, s iPodnikem radost

Na dálku se dá fungovat i bez speciálních nástrojů, ale s nimi je situace jednodušší. Důkazem je hostovaná služba iPodnik, která nahrazuje fyzickou kancelář. Nemusíte do ní ovšem dojíždět, stačí se připojit přes jakékoliv zařízení s internetovým připojením. Zajímavá možnost je to zejména pro firmy, kde pracují externisti nebo zaměstnanci občas mívají home office. Kancelář v cloudu ovšem ocení i ti, kdo se denně setkávají v jedněch prostorách.

iPodnik 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Moderní IT zázemí si dříve mohly dovolit jen velké podniky. Pak přišel iPodnik s příznivou cenovou politikou a jednotné prostředí pro provoz firmy i privátní cloud na platformě Microsoft je nyní k dispozici i menším společnostem či živnostníkům. Místo serverů, drahých softwarových licencí a práce specialistů se platí pouze cena iPodniku. Podpora je v ceně, a to nonstop.

Microsoft Office 365 i Pohoda

Součástí iPodniku jsou služby, které čeští podnikatelé často využívají. Příkladem je třeba systém Pohoda s veškerými svými funkcemiDaňové účetnictví online je skvělé v situacích, kdy ho zpracovává externí účetní.

K dispozici máte také Microsoft Office 365, nebudete tedy muset platit extra za licence. MS Office navíc pohodlně umožňuje na dokumentech spolupracovat. A když už jsme u výměny dat, exchange online v rámci iPodniku se pojí také s přístupem k firemnímu e-mailu a kalendáři.

Služba je skutečně zajímavá a autorům se ji povedlo velmi dobře zpracovat. Není divu, že web iPodnik.cz vyhrál v soutěži WebTop100 ocenění za nejlepší web v oblasti IT.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve − 12 =