Knihy spisovatelky Coulterové jsou doslova hitem

Knihy a jejich čtení byly oblíbené odnepaměti. Ačkoliv před několika lety byl zaznamenán velký útlum v této oblasti, nyní se opět vlna velkého čtení vrací. Řada lidí tak čte téměř každý den, což je v porovnání s předchozími roky určitě skvělý posun kupředu. Pokud i vy se chcete přidat mezi ně a nevíte jakou knihu nebo jakého autora zvolit, je určitě dobrou volbou známá spisovatelka Catherine Coulterová. Ta je v poslední době stále oblíbenější autorkou a na jejím kontě najdeme přes 20 vydaných knih, kterých se dohromady prodalo více než deseti Knihy spisovatelky Catherin Coulterovémilionů výtisků. Jenom málokterý autor se může takovým počtem pochlubit. Pokud bychom se měli zaměřit na díla, která tato autorka narozená v roce 1942 píše, potom hrají hlavní roli romantické romány. Ty jsou oblíbené především u žen starší generace, jelikož slibují nejenom zajímavý příběh, ale lehčí a nenáročné čtení.

Autorka se však nezaměřuje pouze na toto odvětví, ale píše také historické romány nebo napínavé detektivky. I zde je však nutné podotknout, že řada z nich má také lehce romantický nádech a prvky velké lásky. Pokud toužíte po tom, si od této autorky něco přečíst, navštivte vaše internetové knihkupectví. Právě při nakupování knih na internetu máte jistotu nejenom širokého výběru, ale i mnohem nižších cen, než je tomu v běžných prodejnách s knihami.

Záleží jenom na vás, zda se zaměříte pouze na tuto autorku, nebo dáte přednost jak jiným autorům, nebo i jiným žánrům. Kromě romantických příběhů je oblíbená i literatura faktu. Pokud jsi náruživý čtenář a chceš se o tomto žánru dozvědět více, potom klikni zde. Tyto knihy jsou založeny především na pravdivých historických i nedávných událostech, při kterých často doslova mrazí v zádech. I proto jsou oblíbené a to především u mladší generace, která velmi dychtí po mnoha nových informacích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × one =