Kvalitní vysoušeč rukou – nezbytná součást na všech toaletách

Pokud jdete na toaletu u vás doma, je jasné, že si své umyté ruce utřete do běžného ručníku. Tam, kde se ale vystřídá více cizích lidí, by tato varianta byla poměrně nehygienická, nehledě na to, že za pár desítek minut by byl daný ručník zcela mokrý. Jak ale vyřešit tento problém? Rychle a jednoduše, jelikož ideální volba je v tomto případě vysoušeč rukou. S tím se totiž na většině veřejných toalet setkáváme doslova neustále, a jeho princip je jednoduchý – nabídnout nám rychlou, jednoduchou a hlavně hygienickou možnost, jak si po použití toalety rychle usušit ruce. Skvělá volba v obchodních centrech, v restauracích, kinech, divadlech ale i na řadě dalších míst, kde si potřebujeme odskočit.

Automatický provoz by měl být prioritou

Ty nejmodernější vysoušeče dnes navíc nevyžadují nic jiného, než zapojení do elektrické sítě. Sami fungují na zcela automatickém principu, kdy samotné sepnutí obstarává čidlo pohybu. Stačí tedy dát ruce na správné místo, a vysoušeč se automaticky spustí a proud teplého vzduchu tak během pár chvil vaše ruce dokonale osuší. A to bez nutnosti toho, abyste se museli kdekoliv čehokoliv dotýkat, a riskovat tak případný přenos bakterií.

Na trhu jsou i skutečně špičková řešení

Daná možnost, kterou jsme výše popisovali, patří mezi tu standardní, se kterou se můžeme setkat na většině míst. Ne vždy je ale jediné aktuálně nabízené řešení, které se nabízí. Doslova dokonalostí dnes oplývají novinky, pojmenované jako tryskový osoušeč rukou. U nich by se dalo říci, že něco tak běžného jako je sušení rukou doslova posouvají o celou třídu výše. A to díky unikátní technologii, na které fungují. Tou hlavní prioritou je jistě rychlost, jelikož díky správně směřovanému proudu vzduchu lze mít ruce suché již za 10 vteřin. Zásobník navíc zajistí, že ani kapka vody při sušení nespadne na zem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 5 =