Levný tisk vizitek i letáků v JustPrint – online a klidně se specifickými požadavky

S novým rokem se ve firmě mnohdy pouštíme do různých změn a potřebujeme o nich dát vědět našim zákazníkům. Nebo přijímáme nové kolegy a ti potřebují vizitky. Mnohdy jsme si právě začátek roku nechali na to, že změníme kompletně naši firemní identitu.

V žádném z těchto případů se obvykle neobejdeme bez vytištění nových tiskovin. Určitě se vám proto bude hodit levný tisk. Ten nabízí ostravská firma JustPrint.cz. Zakázky lze kompletně zadat online a po vytištění vám budou doručeny kamkoliv v České republice. Nemusíte se proto obávat ani toho, že sídlíte na opačném konci republiky.

JustPrint tiskne vše od vizitek přes kalendáře až po reklamní bannery

Vytisknout si lze nechat vizitky pro jednoho zaměstnance, nové vizitky pro celou firmu, ale rovněž obchodní katalogy, plakáty, letáky, kalendáře, lepené bloky, složky, vstupenky a další tiskoviny. Firma tiskne nejen na různé typy papíru, ale též na fólie – plotrové, OWV, monometrické, lité i reflexní. Nechybí ani nabídka tisku na samolepicí fólie. V rámci komplexních služeb vám vyrobí dokonce i firemní razítka.

JustPrint má i několik zajímavých novinek, které doplní kompletní portfolio vašich tiskovin. Nově tiskne též na obálky. Žádanou novinkou jsou potištěné reklamní tašky či tříměsíční kalendář.

Ne všechny produkty najdete v běžné nabídce tiskárny. To však neznamená, že je nelze poptávat. JustPrint je schopen vytisknout i nadstandardní tiskoviny z méně běžných materiálů i s nezvyklou úpravou. Stačí se na možnosti výroby poptat v online formuláři.

Firemní dárky nejen o Vánocích

O Vánocích jsou klienti rozmazlováni různými dárky. Buďte jinou firmou. Hýčkejte je kdykoliv během roku. Buďte na to vždy připraveni. Nechte si vytisknout vlastní stylové firemní balicí papíry i dárkové visačky. Připravte si přání pro různé příležitosti. Vytisknete si vlastní dárkové tašky. V JustPrint zadáte tisk online a levně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 5 =