Mantinely nejen pro hokej? Kvalita od ryze české firmy.

Některé české výrobky jsou nejen u nás, v Evropě ale i na celém světě považovány za jedny z nejkvalitnějších na trhu. A právě díky tomu může být Česká republika hrdá na řadu firem, kterým stále ještě záleží především na výsledné kvalitě a i ony jsou na svou odvedenou práci právem hrdí. Jednou z takových společností je i firma REMOV Sport, s.r.o., která se specializuje na výrobu mantinelů. Mantinely známe především v souvislosti s hokejem, protože právě hokej je považován za jeden z nejoblíbenějších sportů jak u aktivních tak i pasivních sportovců.  Mantinely jsou důležitou součástí i v jiných sportech – ačkoliv s hokejem mají leccos společného.

Společnost REMOV Sport, s.r.o. je naprostou špičkou v této oblasti, vyrábí profesionální mantinely na zmíněný hokej, ale i na hokejbal, minihokej, floorbal, reakreační sporty a v poslední době novinka mantinely pro plastový povrch. Není to pouze výsledný produkt, ale i skvělý přístup k zákazníkovi, což z ní dělá špičku nejenom na českém trhu. A právě proto může vyhovět i netradičním požadavkům a vyrobit například atypický mantinel, který by plně vyhovoval požadavkům daného klienta. Ostatně o tom vás mohou přesvědčit reference společnosti. Stačí vyrazit na jeden z více než sta stadionů, a to po celé Evropě, které se mantinelem právě od této společnosti pyšní a jak sami říkají, jsou s ním maximálně spokojeni.

Každý vyrobený mantinel má samozřejmě předem daná specifika, kterými musí splňovat požadavky a předpisy ligových soutěží. Ať už to jsou hokejové mantinely, jejichž pevnost vyzkoušel nejeden hráč třeba na mistrovství světa, tak i mantinely hokejbalové, které odpovídají všem předpisům ČMSHb, ISBHF nebo SHbÚ, tak i mantinely určené výhradně pro plastový povrch, které byly využity třeba na Světových hrách v CALI. Zkrátka opět se potvrzuje, že kvalita je tou hlavní cestou k úspěchu a tak můžeme být na ryze českou společnost REMOV Sport, s.r.o. právem hrdí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × 5 =