Máte problémy s trvalým pobytem?

Trvalý pobyt je v současné době něco, co většina z nás musí mít. Samozřejmě spolu s tím se mohou dostavit i různé problémy. Nejčastěji plynou třeba z toho, že bydlíme v nájmu a majitel nemovitosti nám nechce dát svolení s nahlášením aktuálního stavu. Tento problém, ale i mnoho dalších však umí vyřešit virtuální trvalý pobyt. Možnost známá především z firemního sektoru, která je však dostupná i pro klasické občany naší země. Díky tomu tak můžete mít trvalý pobyt snadno a jednoduše, a to bez toho, abyste chodili na úřad. Tím je vám totiž znemožněna řada věcí – třeba vzít si u některých úvěrových společností půjčku.

Ideální pro ochranu soukromí

Stejně tak může být toto řešení ideální hlavně ve chvíli, kdy chcete ochránit své soukromí, stejně jako soukromí vaší rodiny. V tomto ohledu se tak může řada lidí k vaší adrese pohodlně dostat, ale pokud se bude jednat pouze o tu virtuální, je ochrana soukromí zaručena. To skutečné bydliště, kde aktuálně pobýváte, nebude znát nikdo. Ideální třeba ve chvíli, kdy jste veřejně známou osobností, stejně jako ve chvíli, kdy utíkáte před partnerem a chcete začít zcela nový život. Možností je v tomto směru ještě více, a tak záleží jenom na vás, která se týká konkrétně vaší osoby.

Schovejte se před exekutorem

Poslední možnost, proč dané řešení využít se týká toho, kdy vás pronásleduje exekutor, nebo věřitelé. V tomto ohledu je trvalé bydliště řešené virtuálním pobytem možností, jak se vyhnout ztrátě majetku. Ideální ve chvíli, kdy dlužíte nemalé částky a nechcete, aby exekutor zabavoval právě ve vašem bytě. Takto ho jednoduše odkážete na adresu svého trvalého bydliště, kde však nebude mít co zabavit. I to je dobrá cesta k tomu, jak ochránit svůj majetek a mít tak mnohem více času právě na vyřešení všech vašich finančních potíží – dluhů. A to rychle, jednoduše a také levně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × two =