Modulární sportovní batoh, který je vhodný nejen na kolo

Patří cyklistika mezi vaše oblíbené sporty? Chcete si koupit batoh na kolo, ovšem žádný vám nevyhovuje svými vlastnostmi? V takovém případě na scénu nastupuje modulární batoh, jenž si sestavíte podle vlastního uvážení. Využijete ho přitom nejen při cyklistice, ale i dalších sportech, například horské turistice. V následujících řádcích vám představíme řešení od značky PRISM.

Batoh dávno nepředstavuje jen nástroj pro přenášení věcí, ale jsou kladeny nároky i na jeho bezpečnostní funkce. Pokud si ho totiž dáte na záda a vyrazíte na kole do lesa, určitě oceníte efektivní ochranu páteře. Právě takový je batoh s páteřákem od PRISM.

Jak funguje modulární batoh?

Velice žádané jsou outdoor batohy, které si můžete sestavit podle svých představ. Zatímco pro někoho je rozhodující barva, pro jiného zase velikost, počet kapes a podobně. PRISM je francouzská značka, jež postavila svou kolekci batohů na inovativním systému Switch Element System (SES), což znamená, že si celý batoh sestrojíte z jednotlivých dílů. Jestliže si zakoupíte více dílů, batoh si vždy proměníte podle toho, kam zrovna vyrážíte, jak dlouho budete venku a podobně.

V první řadě si koupíte zádový díl, na nějž se potom připevňují batohové díly různých objemů. Vybrat si můžete buď z letní varianty o objemu 10, 18 a 25 litrů, nebo zimní řady o objemu 22 a 33 litrů. Pokud jezdíte na kole a pády vám nejsou cizí, oceníte možnost zakomponovat do batohu certifikovaný chránič zad a držák na helmu. Batohy si získaly oblíbenost i mezi profesionálními bikery. Není se čemu divit, jsou maximálně praktické.

Kde takové batohy koupit?

Hledáte internetový obchod, odkud byste si mohli batoh na kolo objednat? Podívejte se do nabídky e-shopu Singltrek, což je bajkshop od tvůrců Singltreků v České republice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one + four =