Nakrmte svoji kočku nejlepšími granulemi

Jsou přítulné, hrdé a svým způsobem věrné. Mají svůj jedinečný způsob, kterým nám ukazují svoji náklonnost a lásku. Kočky jsou dámy, které si zaslouží být opečovávané i když po nich zrovna nechcete, aby zbavovaly váš domov od myší. Věnujte jim proto dostatečnou pozornost výběrem správného krmiva, díky kterému bude vaše kočička zdravá, silná a spokojená. Poradíme vám s tím, jaké granule vybrat a na co si dávat pozor.

granuleKrmivo pro kočky by nemělo obsahovat chemické konzervační látky

Granule pro kočky by se neměly skládat hlavně z chemických látek, které mohou vést k poškozování trávicího systému a celkového zdraví kočky. proto je dobré vybírat kvalitní značky krmiv, jako je například Carnilove, kde jsou granule vyráběny z čerstvých zdrojů bez zbytečných příměsí chemických látek. Velmi kvalitní jsou i granule značky Acana, Orijen, Meowing Head nebo Annamaet. Všechny jsou vyrobeny z kvalitních surovin s důrazem na zdraví a vitalitu koček.

Velký obsah masa a přírodní suroviny

Kvalitní krmiva pro kočky obsahují správný podíl živočišných bílkovin pocházejících z masa. Nevyskytuje se v nich nadměrné množství obilovin a další látky, které slouží pro doplnění vitamínů a minerálů pocházejí z přírody. Dejte si tedy pozor na složení krmiva a na zdroje, ze kterých jsou granule vyrobeny. Správná strava výrazně ovlivňuje délku a kvalitu života. A mimo jiné by měla vaší kočce chutnat.

Nechte si granule dovést až k vám domů

Pro pytle s granulemi už dávno nemusíte chodit do obchodu. Využijte nabídek internetových obchodů a objednejte své kočce kvalitní krmení z pohodlí domova. Doprava objednávky je zdarma po celém území České republiky. Pokud bydlíte v Brně můžete mít zboží u sebe již přímo v den objednávky díky rychlému doručení kurýrem. Snadno tak vyřešíte krizi, když vám rychle dojde krmení, nebo můžete vyzkoušet nové značky a překvapit svoji kočičku novými chutěmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

six − four =