Nechte si založit společnost na míru

Chystáte se začít podnikat, ale přesně nevíte jak na to, a jak založit svou novou společnost tak, aby vše bylo v pořádku po právní stránce a bez starostí? Nechce se vám trávit čas vyřizováním všech potřebných dokumentů? Pak využijte možnosti společností, které vám nabídnou založení s.r.o. snadno a rychle a navíc se všemi dostupnými službami.

zalozene-firmyJedna z předních poskytovatelů ready made společností je firma Companies.cz s.r.o., která vám je schopná mimo předzaložených společností nabídnout klidně založení nové s.r.o. nebo i jiných typů firem za jeden den. Společnost funguje na českém trhu již více jak deset let a má za sebou mnoho spokojených klientů. Samozřejmostí jsou i právnické služby. Od samého počátku spolupracuje společnost s advokátní kanceláří ŽIŽKA & PARTNERS. Díky tomu se nikdy nemusíte obávat, že by něco nebylo po právní stránce v pořádku. O vše potřebné k založení se postarají odborníci a na vás bude čekat jen podepsání připravených dokumentů. Založit si svou firmu můžete kdekoliv po celé ČR.

A za co vlastně platíte?

· Bude pro vás připravena veškerá dokumentace

· Společnost zajistí notáře i pomoc s přípravou společenské smlouvy

· Stejně tak se nebudete muset zajímat o notářské poplatky či ověřování dokumentů

· Vyhnete se frontám na úřadech

· Budete zaregistrováni k platbě z daně z přijmu

· Kolky pro zápis do obchodního rejstříku (v hodnotě 6000 Kč)

· Příprava a podání návrhu na zápis do OR

Nemusíte nikam cestovat

Díky možnosti online systému nemusíte kvůli založení s.r.o. nikam cestovat. Není potřeba osobní návštěva. Vše je možné vyřídit přes telefon, e-mail, poštu. Pokud nemáte žádné specifické požadavky, můžete využít možnosti tzv. ready made s.r.o.. Díky tomu ušetříte spoustu času i peněz. Ready made s.r.o. společnosti jsou již předzaložené hotové společnosti, které si rovnou koupíte.

Ready made společnosti, které jsou prodávané společností Companies.cz, sama firma založila. Určitě se nejedná o pouhý přeprodej firem. Využijte moderní řešení, kdy můžete získat společnost s ručením omezeným nebo akciovou společnost snadno a rychle a začít podnikat dřív než se nadějete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − eight =