Nechte zkrášlit své tělo díky službám estetické medicíny

Nikdo z nás není se svým tělem 100% spokojený. Vždy se najde nějaká část, kterou bychom rádi vylepšili. V mnoha případech si můžeme pomoci sami kosmetickými úpravami nebo sportem. S větším zásahem si hravě poradí estetická medicína.

Co si pod estetickým ošetřením představit?

Rozhodně se nemusíte obávat žádných operací a podobných zákroků. Estetická medicína v současné době nabízí vysoce komfortní a neinvazivní služby za použití špičkových přístrojů a kosmetických přípravků. Mezi nejoblíbenější ošetření patří odstranění kuperózy, červených žilek a pigmentových skvrn, léčba akné, omlazení pleti, lifting, lymfodrenážní masáž, epilace a bezbolestná liposukce.

Zaměřeno na muže

Estetické úpravy nejsou pouze výsadou žen. Centrum nabízí pánské ošetření Sothys homme, které je zaměřeno na celkové posílení a detoxikaci pleti. Nejprve se provede odstranění nečistot formou povrchového a hloubkového vyčištění pokožky. Poté následuje speciální masáž digi-esthetique a masáž hlavy. Pleť bude hydratována a oživena pleťovou maskou a krémem. Abyste si ošetření dostatečně užili, doporučuje se před ním pár hodin neholit.

Přístroje BTL

Sothys homme Praha využívá k veškerým procedurám přístrojové vybavení značky BTL. Tyto přístroje dokáží kombinovat účinky elektroléčby, laseru, ultrazvuku a magnetoterapie. Díky tomu jsou hojně využívány ve fyzioterapii, kardiologii a estetické medicíně.

Vyzkoušejte biostimulační laser

Tento přístroj toho umí skutečně hodně. Jeho hlavním účelem je stimulace tvorby kolagenu v pleti, proto dokáže vyhladit jizvy, léčit akné, omladit pleť a zamezit vypadávání vlasů. Jeho tajemství spočívá v pronikání laserového světla do určité hloubky kůže, kde začne efektivně působit. Celé terapeutické ošetření je zcela bezbolestné, uvidíte pouze prosvítat laserový paprsek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 5 =