Nespoléhejte na vlastní servery

Hledáte kvalitní a vždy dostupné servery, na kterých by byly uloženy vaše internetové prezentace? V této oblasti se rozhodně nevyplatí zaměřovat se na podomácku vytvořené servery, které brzy přestanou vyhovovat jak výkonem, tak i kapacitou. Mnohem lepší a výhodnější je využít skutečně profesionálního řešení. Budete tak mít jistotu, že vaše data budou nejenom vždy dostupná, ale budou také v naprostém bezpečí. Jednou z možností je pronájem racku, tedy přímo prostor pro všechny vaše servery. Tímto názvem je označován takzvaný datový Pronájem serverů pro vaši internetovou prezentacirozvaděč, který je samostatně uzamykatelný a nemá k němu přístup nikdo jiný, než koho vy sami pověříte. Samozřejmostí je například i extrémně vysoká konektivita, kterou zajišťují hned 4 optické trasy, které jsou nezávislé jedna na druhé.

To však není jediná možnost, kterou lze využít. Těch je k dispozici hned několik a spokojení zákazníci potvrzují, že to pro ně byla rozhodně velmi dobrá volba. Využít můžete i cenově dostupný server housing. Kromě toho, že vás zaujme i jeho samotná cena, vás jistě zaujme i dostupnost, která je na rozdíl od celé řady jiných společností skutečně garantovaná. Její hodnota je 99,993%. I zde máte k dispozici 4 optické trasy pro perfektní konektivitu, dvě větve elektrického napájení, nebo nonstop monitoring. To vše samozřejmě doplněno o skvěle vyškolenou zákaznickou podporu, která je pro vás k dispozici 24 hodin denně, po celý rok, včetně svátků či dnů volna.

Pokud i ty máš svůj vlastní web a uvažuješ o některém z řešení, neváhej a objednej zde. Datové centrum Digitalis patří mezi špičku v tomto oboru a tak máte jistotu, že nabízené služby plně splní nejenom vaše očekávání, ale hlavně požadavky. Ačkoliv ty má každý klient individuální, kvalitní služby poskytované v této oblasti ho je dokážou plně uspokojit. A to ať jste malé či velká společnost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 + 12 =