Nezapomenutelná svatba i firemní akce na jižní Moravě

Vaši ruku zdobí zásnubní prsten a pomalu začínáte plánovat svatební den? Máte-li vztah k jižní Moravě, tak možná budete pátrat po zajímavém místě právě tam – v prostředí úrodných vinohradů s trsy hroznového vína a sluncem prosvětlené krajiny s výhledem na Pálavu. Vaše svatba jižní Morava musí být nezapomenutelná. Ve Vinařském dvoře na faře v Ivani tomu tak bude.

Romantická svatba v Mikulovské vinařské oblasti

Ivaň je malou obcí s vinařskou tradicí, která nabízí příjemné místo pro vaši svatbu. Své ano si totiž můžete říci nejen v místním kostele sv. Bartoloměje, ale také na zahradě Vinařského dvora na faře. K dispozici jsou zde venkovní prostory barokní fary a letní zahrádka s pergolou. Nebo se můžete před sluncem uchýlit do příjemného chládku ve vinařském sklípku, jenž je stejně jako ostatní prostory fary nově zrekonstruovaný a nabízí posezení až pro 100 hostů. Je dostatečně velký také pro konání firemních akcí.

Nechte si svoji svatbu zařídit profesionály

Jestliže chcete mít svůj svatební den bez starostí, obraťte se na profesionály z Vinařského dvoru na faře. Nabídnou vám individuální přístup i službu svatební manažerky, která vám s organizací svatby na jižní Moravě pomůže. Svatební menu vám připraví na míru, zařídí i svatební pokoj pro novomanžele a poskytnou nejkvalitnější vína z vlastního vinařství včetně degustace. Jestliže by se vám svatba uprostřed vinic líbila, není nic jednoduššího než oslovit Vinařský dvůr a sjednat si osobní návštěvu, během níž byste domluvili další podrobnosti.

Firemní nebo rodinné akce uprostřed moravských vinic

Vinařský dvůr na faře v Ivani bez problémů zvládne uspořádat také vaši firemní akci nebo jakoukoliv rodinnou oslavu – například výročí narozenin. Pro hosty nabízí domácí gastronomii s výborným jídlem a kvalitním přírodním vínem. Vinařský dvůr zajistí také dopravu a ubytování pro hosty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ten + 12 =