Oáza klidu v hlavním městě? Najdete ji v Karlíně!

Máte se rádi? Tak se rozmazlujte. Třeba v luxusních lázních. Určitě si to zasloužíte. Prospějete svému tělu i mysli. 
Zapomenout na strasti všedního dne by tu a tam měl každý. Naprosto vypnout, tak alespoň na hodinku se oddávat slastným okamžikům, zkrátka se hýčkat. Kde? No, přeci v lázních.

Rozmazlujte se v luxusních lázních

Jen v hlavním městě je takových oáz klidu hned několik. Jednou z nich je luxusní Satori spa v pražském Karlíně (na internetu hledejte pod odkazem masáže Praha 8). Relaxovat tu můžete v sauně, v jacuzzi, při masáži či při různých lákavých rituálech s hojivými, a dokonce i omlazujícími účinky na pokožku. Jejich cílem je dokonalá harmonie těla, mysli i duše. Stejně jako celková vzpruha organismu a nálady. K vaší celkové rejuvenaci a znovuzrození postačí pouhá hodinka. Dopřejte si ji a hned zaznamenáte změnu. 

Ideální odpočinek? Vsaďte na relaxační masáž

Dalším spolehlivým receptem na znovunabytí ztracené energie je relaxační masáž, tedy 65 minut naprosté slasti, během kterých se zaručeně zbavíte veškerého stresu a napětí. To je v dnešním uspěchaném světě nesmírně důležité. Jedině odpočinutý člověk může podávat skvělé výkony, které se dnes tak cení. Zajděte si na masáž třeba o polední pauze, ale klidně i před či po práci. Více informací o tom, jak masáž probíhá a na kolik vás hodinka strávená v ráji vyjde, najdete zde: https://www.satorispa.cz/masaze/relaxacni-masaz 

Masáží ke zdraví

V Satori spa se ovšem můžete oddávat i jiným požitkům. Velmi příjemná je i reflexní masáž nohou či masáž lávovými kameny. Trápí-li vás zablokované meziobratlové ploténky, vyzkoušejte masáž Breussovu, jež dokáže citlivým způsobem odstranit svalové napětí v oblasti páteře. Lymfatickému systému zase odlehčíte masáží lymfatickou. A co po masáži? Co takhle se ponořit do luxusního jacuzzi? Lepší tečku za příjemnou hodinkou snad ani nenajdete. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 + 2 =