Obkladový kámen – interiér jako z pohádky

Plánujete přestavbu dosavadních interiérových a exteriérových prostor anebo budujete nový dům? Docházejí vám praktické i bláznivé nápady? Inspirujte se přírodou a vdechněte svým pokojům i zahradě ojedinělý design. Obkladový-kámen vám padne do noty. Hodí se jako podlaha, obložení, pracovní deska, umyvadlo či vana. Fantazii se meze nekladou.

Honem za novými možnostmi

Na sto procent vás osloví kamenná dlažba v nepravidelných i formátovaných variantách. Extravagance zavoní v podobě dlažebních kostek a šlapáků. Bazénové lemy jsou známkou elegance. Nelze pochybovat o tom, že je kámen dokonalý materiál. V poslední době se vrací jeho zašlá sláva. Proč se spoléhat na uměle vytvořené materiály, když je inspirace z přírody tak luxusní? Kámen prostě nikdy nezestárne. Pomocí obkladů vylepšíte vzhled obývacích pokojů, kuchyní, koupelen i schodiště. Stavíte svoje hnízdečko lásky? V tom případě oceníte obkladové pásky – fasáda.

Konečně je na světě super nápad

Díky obkladovému kameni si váš interiér i exteriér polepší. Už se nebude nudit! Vaši známí a příbuzní vám budou tiše závidět nevšední a originální motivy kamene. Ať už se rozhodnete pro grafitové, šedé, černé, hnědé, červené nebo žluté varianty, nikdy nebudete ochuzeni o dokonalost. Možná vás chytí za srdce obkladové pásky z přírodního kamene určené do interiéru či obkladové pásky na fasádu. Tento jev přijde vhod u altánů, podezdívek, obkladů oken, dveří a krbů.

Vsaďte na preciznost a fantazii přírody

Ptáte se, proč je kámen trefa do černého? Skvěle odolává rozmarům přírody, je mrazuvzdorný a udržuje si stále stejný design. Mezi hity posledních let patří kamenné vany a umyvadla. Pakliže patříte mezi milovníky luxusu a dobrého vkusu, takovéto nabídce neodoláte. Jen si představte, jak relaxujete v nádherné vaně při svíčkách a se sklenkou šampaňského v ruce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × three =