Ovládáte angličtinu? Otestujte se

Angličtina je dnes jeden z nejvyužívanějších světových jazyků. A tak je jasné, že její znalostí přispíváte ke kvalitě vašeho budoucího života. A to ohledem na možnosti seznamování, cestování, nebo třeba zaměstnání. Abyste ale o sobě mohli říci, nakolik dobré máte znalosti, je třeba se otestovat. A k tomu vám pomůže web www.english-test-online.com. Aktuálně web nabídne celou řadu možností, jak se otestovat. Pokud vás zajímají maturitní znalosti, zvolte třeba jeden z 22 dvou testů. Pro obecnější testování jich je vám k dispozici dalších 65. A že jsou dané možnosti opravdu vyhledávané, o tom svědčí i to, že spuštěných testů dosáhlo nedávno unikátní hranice 5 000.

Pro žáky, i učitele

Samozřejmostí daného webu je to, že je určen téměř každé skupině, která touží nejenom po prověření svých znalostí. Jak jsme již zmínili, základem jsou maturitní testy dle CERMAT, které jsou určeny hlavně maturantům, kteří se ke své důležité životní zkoušce chystají. Zároveň má ale web i modul, který je určený pro všechny učitele. Ti tak mohou využívat vlastní tvorbu testů, která jim logicky usnadní výuku. Poté stačí test naplánovat a nechat žáky, ať ho vyplní. Ideální, jak ověřit nejenom jejich celkové znalosti, ale i pochopení poslední probírané látky. Zvláště, pokud je náročnějšího rázu.

Kdykoliv a odkudkoliv

A co k vyplnění daného testu potřebujete? Skutečně nic jiného, než pouze připojení k internetu. A to dnes můžete mít na svém mobilním telefonu, tabletu, ale stejně i notebooku nebo klasickém počítači. Kdykoliv zatoužíte po tom, zjistit úroveň anglického jazyka, máte šanci. A kdy se to vlastně může hodit? Třeba ve chvíli, kdy přemýšlíte o novém kurzu a nevíte, kam se zařadit, nebo třeba ve chvíli, kdy píšete svůj životopis. Není totiž nic nového, že většina lidí při vyplňování jazykových znalostí neví, kam se zařadit. A díky zmíněnému webu to vědět můžete!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − one =