Frutiko je ovocný zážitek

Ovocné kytice jsou originální

Nedávno jsme hledal pro přítelkyni originální dárek k našemu výročí. Už dávno ví, že ji čas od času pošlu kytici růží kurýrem přímo do práce. Stále ji tím překvapím, ale tentokrát jsem hledal něco, co by ji překvapilo ještě více. A protože má ráda květiny a sladké hledal jsem něco, co by se dalo spojit dohromady a vytvořilo by jedinečný zážitek. Nakonec jsem našel sladké “květinářství” Frutiko, kde květiny vyrábějí z ovoce a čokolády. Přesně toto jsem hledal a protože mají opravdu velký výběr jal jsem se vybírat.

Jahody na tisíc způsobů

Moje přítelkyně i já máme rádi jahody. Není to nic zvláštního, jahody mají rádi snad všichni moji přátelé a tak mě zaujala Bomboniéra Růžové jahody. Vypadá opravdu skvěle a i teď při Frutiko je ovocný zážitekpsaní na ní mám chuť. Zaujala mně i Bomboniéra Valentýnské jahody, ale tu si nechám v zásobě nápadů až na únor. Nakonec jsem vybral kytici Čokoládové jahody, protože můj požadavek byl aby to byla kytka, nebo aspoň tak vypadala. Když ji kurýr doručil v Praze přítelkyni do práce (mají rozvod do 2 hodin od objednávky, což je super) volala mi a byla nadšená. Z kytice jsem sice viděl jen fotku, protože zbytek rozdala kolegyním v práci, ale už vím, že tímto opravdu originálním dárkem skutečně potěšíte.

Čerstvé ovoce bez chemikálií

Zajímalo mě, jak se vyrábí ovocné kytice. Na webu, kde je současně eshop jsem našel informace o tom, že kytice jsou vyráběny jen z čerstvého ovoce, které je opláchnuto. Nejsou zde žádné chemikálie, kterých byste se museli obávat. Při výrobě se často používá čokoláda, kokos, oříšky a další věci, ale vše přírodní. Žádná sladidla a žádné konzervační látky a pro ty, co drží dietu mají kytice i bez čokolády, což ale není náš případ.

Na Frutiko.cz se mi líbí, že si tam vyberete jako jinde z kategorie různých příležitostí např.: “Svatba”, “Gratulace”, “Výročí”, “K narozeninám” atd. Vše je velmi přehledné, jen si vyberete velikost kytice, následně z mnoha druhů plateb zaplatíte za objednávku, kterou jste učinili a již se můžete těšit na to, až dotyčného po Praze navštíví kurýr s originálním dárkem, kterým ovocné kytice Frutiko zcela určitě jsou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 − 1 =