Paranormal Activity - Prokletí

Paranormal activity – Prokletí

Další díl Paranormálních aktivit a mám dojem že už čtvrtý je malinko jiný. Jiný v tom, že si v něm tentokrát zahrálo daleko více lidí než v předchozích dílech, odehrává se více v otevřeném prostředí a je také daleko méně strašidelnější než předchozí díly. Tím netvrdím, že by byl Paranormal activity špatný, to určitě ne, ostatně podívejte se na trailer, je to fajn podívaná, ale třeba v porovnání s prvním dílem neobstojí.

Paranormal Activity - ProkletíScénárista i režisér v jedné osobě všech předchozích třech dílů Christopher Landon volně navazuje, nebo se možná až odchyluje od klasiky, kdy v domě straší a ve filmu se objeví maximálně 4 herci. Tentokráte je svět podivných záhad více otevřený. Nově si zahraje také kamerka Go Pro, které je velmi oblíbená i našich luzích a hájích, ale zpět k filmu. Hlavní postavou je Jesse, který zkoumá důvody, proč jejich sousedka, která bydlí o patro níže zemřela a jaké jsou za tím okolnosti. Aniž by tušil sám je obětí tajemného rituálu Více děje prozrazovat nebudu, abych nekazil překvapení.

Osobně film považuji za dost průměrný.Je škoda, že hlavními hrdiny jsou puberťáci, kteří nešetří vulgarismy, které jsou mnohdy naprosto zbytečné a odvádějí pozornost od hlavního tématu. Jsou zde asi 2 místa, kde se opravdu leknete, ale nic děsivého, spíše klasická chvíle či scéna, kterou ostřílený hororový divák tak nějak čeká. Daleko více se těším na remake filmu Godzilla, který podle traileru na který se můžete podívat a informací o filmu vypadá velmi zajímavě. Zajímá mě především zpracování a moderní pojení. Naposled byl film Godzilla zfilmován v roce 1998. Velmi zajímavou podívanou může být také nový X-Men, který si odbude svou premiéru již 22.5. 2014. Přečtěte si informace o filmu a podívejte se na trailer, vypadá velice zajímavě a už se nemohu premiéry dočkat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ten + one =