Plánování společné dovolené na Xeevio.cz

Plánujeme společnou dovolenou

O tom, že každoročně jezdíme do Krkonoš jsem psal na Vydánu asi před týdnem. Mimochodem tento článek si můžete přečíst. Dnes budu psát o tom, jak je těžké naplánovat nějaký termín, který by vyhovoval všem. Každý jsme z jiného koutu země a každý máme jinak dovolenou a volno a naplánovat prodloužený víkend tak, aby seděl všem dá pekelně zabrat.

Když se tři nemohou dohodnout

Naše plánování dovolené nebo nějakého prodlouženého víkendu spočívalo vždy v tom, že jeden z nás poslal všem email, kde navrhl termíny a místo a my se k tomu vyjadřovali nebo Plánování společné dovolené na Xeevio.cznevyjadřovali a během týdne v tom byl docela solidní guláš. V takovém chaosu jsem pak pročítal emaily, abych věděl, co vlastně platí a kdy se jede. Proto jsem hledal nějaký nástroj, či nejlépe online aplikaci, která by nám s plánováním pomohla a přitom byla snadná na obsluhu a přehledná. Po delším hledání jsem našel službu Xeevio.cz, která splňuje přesně to, co jsem od služby chtěl. Pohodlné naplánování dovolené ve více lidech. Funguje to opravdu skvěle, hned se s vámi podělím, jak je to snadné.

Termín zadán během dvou minut

Čekal jsem povinnou registraci hned do začátku a kupodivu vůbec nebyla nutná. Vše je opravdu bleskurychlé. Na Xeevio.cz zadáte nejprve název a popis akce, vyberete termín, poté emaily, kterým bude pozvánka na hlasování rozeslána a odešlete. Poté vám bude doručen email s aktivačním odkazem a heslem. Po přihlášení již můžete vaši akci spravovat, dívat se, jak kdo hlasoval, editovat nebo vybrat nejvhodnější termín. Opravdu snadné rychlé a přehledné.  Pokud se blíží termín akce a účastníci ještě nehlasovali je jim systémem odeslán automatický email o tom, že by si měli s hlasováním pospíšit.

Plánování společné dovolené na Xeevio.czTato služba, o které si můžete ostatně přečíst více zde mne opravdu zaujala. Je zdarma, rychlá a jednoduchá a dělá přesně to, co má. Ať už plánujete dovolenou ve více lidech, sraz, či jakoukoliv společenskou událost může být pro vás aplikace na webu Xeevio.cz velmi užitečnou, proto si tento odkaz uložte do svých telefonů a počítačů. Jediné co bych uvítal je, aby se dalo k emailové adrese pozvánek přidat ještě jméno, protože ne vždy poznám hned podle emailu, kdo je kdo, a tak když vidím, že hlasovala například Petržel 356@seznam.cz nevím, zda to byla Jana, Zuzka nebo Honza. To jediné by bylo fajn navíc, jinak jsem spokojen, už žádné nepřehledné emailové konverzace v 25 emailech ale vše hezky pohromadě na jednom webu. Paráda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 2 =