Plánujete dovolenou? Víme, jaké destinace jsou TOP

Na plánování letní dovolené stále ještě není pozdě. A to jak proto, že stále ještě můžete využít first minute nabídek, tak i proto, že čekáním do poslední chvíle můžete narazit na příjemný a cenově zvýhodněný last minute zájezd. V obou těchto případech budete mít jistotu, že vás čeká levná dovolená u moře. A pokud nevíte, kam konkrétně vyrazit, přinášíme vám tip na dvě destinace, které patří mezi ty nejoblíbenější.

Užijte si dokonalou exotiku

Pokud vás lákají exotičtější destinace, není nic snadnějšího, než vyrazit do Afriky – samozřejmě do té bezpečnější části. Právě zde vás může čekat dovolená Egypt all inclusive. V rámci ní se můžete těšit na kvalitní hotely, stravu a nápoje zdarma po celý den a řadu dalších hotelových služeb. To vše je doplněno krásnými plážemi a dokonale čistým a teplým mořem. Ideální jak pro koupání, tak i šnorchlování. A pokud jsou destinace, se kterými chybu určitě neuděláte, je to oblíbená Hurghada, nebo neméně vyhledávaná destinace Sharm El Sheikh . Navíc můžete kromě odpočinku poznávat i úchvatnou historii země, v čele s nádhernými pyramidami.

Vyrazit lze i na východ Evropy

Láká-li vás raději evropská dovolená, nebojte se vyrazit na východ starého kontinentu. Zde vás čekají příjemně nízké ceny lákající k nákupům nejenom suvenýrů, ale i kvalitní služby spojené s vaším pobytem. I zde dáme jednu dovolenou za příklad, a je jí dovolená Bulharsko all inclusive – tedy také se všemi službami v ceně.  A pokud jsou místa, která lákají nejvíce, je to určitě Slunečné pobřeží, nebo Zlaté písky. Ať už jste o jejich minulosti slyšeli cokoliv, dnes se jedná o moderní a živá střediska, která zaručeně uspokojí i náročného turistu. Dokonalé pláže, teplé moře nebo vynikající restaurace a řada atrakcí. To je jenom zlomek výhod, která tato dovolená může přinést samozřejmě i vám samotným.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × one =