Podzim a zima jsou ideální měsíce pro poznávací zájezdy

Stále častěji na dovolenou vyrazíme i několikrát do roka. A právě podzimní a zimní měsíce jsou ideální pro poznávací zájezdy. Zatímco v létě si je vhodné užít prosluněné pláže a moře, především od října do března je nejlepší doba na to, abychom poznávali svět.

Skvělý partner na cesty se hodí

Nejde jen o stejně naladěného partnera, kamaráda, či kamarádku, nebo o poznávaní chtivé děti, které si „přibalíte“ s sebou na cestu. Právě pro poznávací zájezdy si je nutné vybrat tu správnou cestovní kancelář. Takovou, která má se zájezdy do vybrané oblasti zkušenosti. Organizace poznávacích zájezdů je totiž mnohem náročnější, než když se ubytujete na 14 dnů v jednom hotelu u moře.

S Redokem poznáte Evropu i další kontinenty

Jste-li spíše typ poznávací – zájezd Redok.cz je pravou volbu pro vaší dovolenou. V Evropě můžete poznávat krásy Beneluxu, italské Benátky, ale třeba vyrazit i za poznáváním exotických zemí. Redok svým klientům rád doporučuje jedinečnou atmosféru Srí Lanky, která je unikátní svojí přírodou. Nejspíš se z ní vrátíte jako specialista na čaje, protože čaj se na místních plantážích pěstuje a nenavštívit je v rámci své dovolené prostě ani nejde.

Láká vás Střední Amerika? S Redokem zcela bezpečně poznáte Kostariku, ale i Panamu nebo Nikaraguu. Víte, že právě Kostarika je považována za zemi, která má naprosto největší biodiverzivitu? Tato unikátní země proto láká milovníky přírody, kteří chtějí cestovat bezpečně. V zemi je vysoká úroveň hygieny a riziko nakažení se jakoukoliv tropickou nemocí je zde velice minimální. Užít si zde přitom máte možnost džungli i liduprázdné písečné pláže s přenádherným oceánem.

Cesta kolem světa i pro normální smrtelníky

Kam ještě s Redokem za exotikou? Poznejte třeba Nepál, krásy a exotiku Číny, nebo malebnost BaliJe jedno, který poznávací zájezd si vyberete poprvé. S Redokem nakonec dokážete objet celý svět. A ani si nebudete muset brát rok volna. Prostě si každý podzim či zimu dopřejte jednu exotickou destinaci. A když si přece jen budete chtít spíše odpočinout, Redok vás zavede užít si wellness do termálních lázní v Maďarsku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen − fifteen =