Potíže s klouby? Využijte postupy moderní medicíny

Není žádnou novinkou, že problémy s klouby dnes postihují stále větší procento naší populace, hlavně v pokročilejším věku. A ačkoliv může léčba kloubů nabídnout několik různých metod, je jedna, které je opravdu účinná, a potvrzena jak u nás, tak i v zahraničí. Jedná se totiž o léčbu pomocí kmenových buněk, které jsou v současné době nadějí medicíny, a to  nejenom v této, ale i v celé řadě různých oblastí. Díky nim tak až 89 procent pacientů zaznamená poloviční zlepšení svého stavu, a hned polovina z nich zlepšení o celých 75 procent.

Jak léčba kmenovými buňkami funguje?

V souvislosti s touto metodou je určitě třeba říci, jak vlastně daný postup funguje. Primárně je používaný speciální koncentrát buněk SVF, jehož součástí jsou také mezenchymální kmenové buňky. Ty jsou sami o sobě unikátní v tom, že nejsou žádným způsobem specifikované. Aplikace v místě poškození poté vede k tomu, že se nespecifikovaná kmenová buňka změní, takzvaně se diferencuje na specializovanou buňku. Konkrétně na takovou, která by měla být právě součástí kloubu, a kterých má vaše tělo nedostatek. I proto je tato metoda vhodné k léčbě i mnohých dalších onemocnění, takže můžeme poté kmenové buňky dělit do celé řady různých skupin.

Léčba, která skutečně funguje

Oproti různým kloubním preparátům, zázračným lékům nebo dalších produktům s omezenou léčebnou schopností je tato metoda skutečně funkční, a mnoho pacientů, pro které byla v minulosti artróza kloubů doslova utrpení, zažilo výrazné zlepšení. Samotná aplikace buněk navíc není nic náročného či bolestivého, jelikož k ní dojde jemnými vpichy právě na potřebná místa v oblasti našeho kloubu. Ideální možnost léčby například v situacích, kdy trpíme:

  • Kloubní artrotickou degenerací
  • Chronickými záněty kloubů
  • Potraumatickými změnami kloubů
  • Kloubní nestabilitou
  • Špatně se hojícími zlomeninami
  • Výhřezy meziobratlových plotének
  • Bolestivými páteřními syndromy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 1 =