Potřebuje vaše plochá střecha rekonstrukci?

Střecha představuje nenahraditelnou součást každé nemovitosti, zároveň se však jedná i o nejslabší článek, a proto je nezbytné pravidelně kontrolovat její stav. Pokud máte novostavbu, potom vám plochá střecha poslouží dlouhá léta, ovšem u starších nemovitostí se čas od času objeví nějaké závady, které byste měli neodkladně řešit.

Střecha má jeden hlavní úkol, a to chránit interiér před deštěm a nepřízní počasí. Ploché střechy stejně jako šikmé potřebují dostatečnou tepelnou izolaci, abyste ušetřili nemalé peněžní prostředky za energii na vytápění. V následujících řádcích vám prozradíme, jak se provádí rekonstrukce ploché střechy a na koho se v takovém případě obrátit.

Kdy je rekonstrukce ploché střechy žádoucí?

Do rekonstrukce plochých střech se majitelé nemovitostí pouští v okamžiku, kdy jsou narušená celistvost pláště či izolace, špatné kotvení, koroze či degradace pláště a nevhodně řešená konstrukce nástaveb.

O rekonstrukci byste měli požádat profesionála, jenž se danými pracemi zabývá dlouhá léta. Ukázkovým příkladem je třeba společnost EKISYS spol. s r.o., která má v dané oblasti letité zkušenosti. Zabývá se nejen rekonstrukcemi střech, ale také realizací kompletního zastřešení. Používá vysoce kvalitní materiály na izolace střech, které prodlouží životnost vaší střechy.

Jak rekonstrukce střechy probíhá?

V první řadě odborník zjistí, v jakém stavu plochá střecha je, na základě čehož zpracuje technickou dokumentaci. Poté navrhne optimální řešení, jež zajistí tepelnou izolaci a zabrání úniku tepla. Samozřejmě zohlední i vaše finanční možnosti a předem s vámi všechno zkonzultuje.

Přestože společnost EKISYS spol. s r.o. působí především v Jihočeském kraji, má dveře otevřené také pro zákazníky z celé České republiky. Stačí se pouze podrobněji informovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen + 4 =