Potřebujete pro své zákazníky kvalitní textil?

Xfer nabízí trička, polokošile mikiny, fleece oblečení, bundy, vesty, sportovní oblečení, pracovní oděvy čepice i tašky. Společnost se již 20 let specializuje na velkoobchodní prodej reklamního textilu. Avšak zboží máte možnost využít i jako firemní oděvy, nebo třeba sortiment vašeho obchodu.

Xfer prodává vlastní výrobky i další prestižní značky

Velkoobchod oblečení Xfer není rozhodně pouze přeprodejcem. Pod značkou Xfer nabízí vlastní výrobky – především trička, polokošile nebo mikiny. Unikátní je zejména barevné spektrum, ve kterém si každý z výrobků máte možnost pořídit. Střihy jsou moderní a rozhodně nejde jen o neforemné univerzální střihy. Dámské modely mají ženskou siluetu, v sortimentu najdete i výrobky v dětských střizích. Oblečení se prodává ve všech velikostech – včetně nadrozměrných.

Druhou zajímavou značkou v sortimentu je ROLY. Jde o značku španělského výrobce, firmy Gor Factory S.A. ROLY – to je skvěle padnoucí kvalitní volnočasové oblečení bez zbytečných nápisů a motivů, pouze v zajímavém spektru barev podle aktuálních módních trendů.

Nepřehlédnutelnou je i třetí značka portfolia. Je jí coFEE – největší distributor reklamních zimních a basebalových čepic ve střední a východní Evropě. Opět nechybí veškeré trendy střihy a velká paleta barev u každého z modelů.

V průběhu své existence se firma Xfer stala především synonymem reklamního textilu

Pokud pro svoji firmu hledáte dodavatele právě v této oblasti, Xfer vám nedodá jenom textil bez potisku, ale na základě návrhu i oděvy opatřené potisky či výšivkami. Vše v nejvyšší kvalitě. Xfer velkoobchod – oblečení vyrábí, výhradně zastupuje prestižní dodavatele, ale i potiskuje textil dle přání zákazníků. Svým sortimentem vyřeší váš problém s reklamním textilem, s pracovními oděvy pro zaměstnance, ale i se sortimentem vašeho obchodu či e-shopu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × five =