Přemýšlíte nad novou sedačkou? Podívejte se, jaké trendy v této oblasti letí

Obývací pokoj je srdcem takřka každé domácnosti, a proto byste neměli vybavení dané místnosti rozhodně podceňovat. Dominujícím prvkem je bezpochyby sedací souprava, která by měla být dostatečně velká, aby se na ni usadili nejen členové domácnosti, ale také hosté. Samozřejmě při výběru vás ovlivní prostorové možnosti místnosti, protože by byl nesmysl napasovat do malého obývacího pokoje velkou rohovou sedací soupravu. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké trendy poletí v letošním roce.

Co se týče sedací soupravy, neměli byste se rozhodovat pouze podle vzhledu, i když i ten je nesmírně důležitý. V první řadě se zaměřte na materiál, z něhož je samotná konstrukce sedací soupravy. Ideální je, pokud je z masivu či kovu, protože jedině tak je zajištěna dlouhá životnost. Potom se rozhodujte podle designu.

Sedací soupravy do tvaru písmene U

Pokud máte obývací pokoj spojený s kuchyní, což je v moderních nemovitostech už jakýsi standard, nebojte se větších sedacích souprav. Třeba se vám tam hodí právě sedací souprava do tvaru písmene U, která je prostorná, ale musíte počítat i s vyšší pořizovací cenou. I když po vánočních a novoročních svátcích je možné sehnat některé modely za zlomek ceny. Třeba rohová sedací souprava Napoli, která je navíc ještě i rozkládací vás vyjde namísto 35 000 korun na necelých 30 000 korun. Jedná se o červenou sedací soupravu, jež se stane chloubou obývacího pokoje. Zůstat však můžete u šedé klasiky, například sedací souprava Nelly Maxi kombinuje světlou šedou s tmavě šedou, což vypadá elegantně.

Rozkládací sedací soupravy

Jestli k vám jezdí často návštěvy na noc, vyplatí se vám pořídit rozkládací alternativu. U rozkládací sedací soupravy máte na výběr také z mnoha vzhledů. Působivý je model Gusto Corner, u něhož si můžete vybrat z široké palety potahovaných látek. Je libo zelenou, nebo modrou? Exkluzivní kolekcí letošního roku je sedací souprava Greco s úložným prostorem a polohovacími opěrkami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three + 6 =