Při hledání nového auta se nemusíte omezovat jen na ČR

Dosloužil vám starý automobil a začínáte se poohlížet po nových možnostech? Pak vězte, že není nutné se soustředit jen na prodej vozidel přímo v České republice. Leckdy se totiž vyplatí nechat si dovézt vůz ze zahraničí. Nejlepší služby jsou v tomto směru u našich západních sousedů.

V zahraničí naleznete auta bez přetočených tachometrů

Dovoz aut ze zahraničí je poměrně oblíbeným způsobem, jak Češi nakupují nová vozidla. Důvodů se dá najít hned několik. V první řadě jsou auta ze západních zemí často v lepším stavu. A to i tehdy, mají-li již najeté kilometry od předchozího majitele. Navíc se zde prakticky nesetkáte s tím, že by tachometry byly úmyslně přetočené, což se považuje za nekalý skutek, který vás jako zákazníky poškozuje.

V Německu je největší nabídka vozidel

Zdaleka nejpopulárnější je dovoz aut z Německa. V této zemi je totiž velmi bohatá nabídka. Je ale nutné si zvolit spolehlivou společnost, jež dovoz aut ze zahraničí zajistí. V tuzemsku se dají využít služby společnosti Doveztodal, s.r.o. Na jejích webových stránkách naleznete pouze kladné reference, což samo o sobě svědčí o tom, že se jedná o kvalitní firmu.

Jak dovoz auta z Německa probíhá?

Vše funguje poměrně jednoduše. Nejprve si zadáte své požadavky. Použít k tomu lze email, případně se lze domluvit také po telefonu. Následně vám firma vyhledá v Německu vhodný vůz a prověří, zda jsou všechny jeho parametry a stav v pořádku. Pak složíte zálohu, jste-li s výběrem spokojeni. Prakticky ihned po složení zálohy firma auto doveze a předá vám jej k užívání. Celkovou cenu lze zaplatit ihned, případně je možné se domluvit na leasingu.

Dovoz aut z Německa nabízí možnost získat kvalitní vůz za výhodou cenu. V tuzemských autobazarech a prodejnách jsou často vozy v nevyhovujícím stavu, navíc u nich někdy ani nevíte, zda jsou opravdu tak staré, jak prodejce uvádí. U dovozu aut z Německa prostřednictvím zmíněné firmy se těchto triků nemusíte obávat. Zásadou společnosti je to, abyste měli stoprocentní jistotu, že dovezený vůz bude v pořádku a dle vašich požadavků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 + ten =