Pronájem dodávek Brno vám pomůže se stěhováním

Osobní automobil není nikdy dost velký na to, abychom se s ním přestěhovali. Dokonce ani když zařizujme nový byt od základu a nakupujeme větší množství nábytku, není ideální snažit se naše auto nafouknout. S nedostatkem místa v autě bojuje i ten, kdo vylepšuje svoji chalupu. Co s tím? Půjčte si dodávku.

Kdy se hodí půjčit si dodávku?

Když jsme koupili dům a stěhovali jsme se z brněnského bytu do domu, bylo zapůjčení dodávky nejlevnějším řešením, jak náročné stěhování zrealizovat. Výhodou je, že ze stěhování svépomocí není akce „kulový blesk“. Lze se přestěhovat v klidu, bez nervózně přešlapujících stěhováků, kteří na vás mají dvě hodiny spolu s časem na svoji svačinu. Svépomocí se přestěhovat, když máte k dispozici výtah, pár profi pomůcek na stěhování z hobby marketu a k tomu ruce kamaráda navíc, není zas takový problém.

Dodávka se ale hodila i později. Při rekonstrukci podkroví v novém domě i ve chvíli, kdy jsme zjistili, že potřebujeme vyměnit všechny podlahy. Pak přišla na řadu zahrada, a to se nám půjčovna dodávek Brno hodila hned několikrát. Přivezli jsme v ní z několika školek vzrostlé stromy, stejně tak jsme se mohli vydat za nákupy levných sazenic. Velká zahrada potřebuje velké množství rostlin, a pokud nechcete jít s cenou sazenic do statisíců, musíte nakupovat přímo ve velkoškolkách za pár korun, ale současně kvalitě.

TIP: Půjčovna dodávek v Brně, kterou provozuje Milan Gula, má v nabídce vozy Fiat Ducato, zdarma navíc zapůjčuje rudl i utahovací popruhy.

Půjčovna dodávek Brno

Kdo se chystá stěhovat, plánuje velké nákupy nábytku (mnohdy z bazarů, tedy smontovaného), též potřebuje různý materiál pro stavbu, pro toho je pronájem dodávek Brno ideální službou. Vybrat si lze Fiat Ducato a Fiat Transit. Skutečně téměř cokoliv odveze Fiat Ducato maxi.

Dodávku vám přistaví v rámci Brno-střed až před dům, nebo kamkoliv si sjednáte. Automobil je vybaven dálniční známkou, má povinné ručení i havarijní pojištění platné pro užitkové vozy v rámci ČR i EU. Automobily jsou vybaveny parkovací kamerou, což jako řidiči, kteří dodávku neřídíte dnes a denně, určitě oceníte. Na požádání je zdarma k zapůjčení stěhovací technika.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 1 =