Půjčte si dodávku pro soukromé, nebo pracovní použití

Málokdo si dokáže představit život bez osobního auta. Jsou ale i tací, kteří se čas od času neobejdou ani bez větší dodávky. Především to pomohou být řemeslníci, kteří potřebují převést materiál, prodejci kteří převážejí zboží, nebo i soukromé osoby, které potřebují například přestěhovat vybavení svého bytu. Kupovat kvůli tomu dodávku by bylo samozřejmě neefektivní, a tak je ideální volbou pronájem dodávek. Tu si tak stačí v dané půjčovně vypůjčit na libovolnou dobu, a tím tak vyřešit jakékoliv komplikace při přepravě daných věcí. A jednou z těch nejlepších na našem trhu je jistě společnost dodavky-express.cz.

Bohatý výběr a špičkový technický stav

Samozřejmostí je to, že si budete moci vybrat i konkrétní typ, který vašim potřebám bude nejvíce vyhovovat. Vybrat si tak můžete z menších modelů, jako je Ford Transit Connect, nebo z těch největších, které charakterizuje Volkswagen Crafter. Výhodou je samozřejmě to, že všechny vozy jsou ve stoprocentním stavu, což znamená, že vždy bez problémů dojedete na místo určení. A to nejenom u nás, ale třeba i v Evropě, jelikož s půjčenou dodávkou lze vyrazit kamkoliv. Další výhodou, kterou zmíněná půjčovna dodávek nabídne, je i to, že nejsou počítány najeté kilometry. Cena za půjčení tak obsahuje neomezený nájezd, a tak nemusíte mít strach ani v případě delších cest. Zapomeňte tedy na jakékoliv omezování.

Máte specifické požadavky?

Čeho se však také nemusíte bát, to mohou být specifické požadavky. Můžete například využít různé balíčky výhod, které jsou zaměřené třeba na převoz cenných věcí, nebo na váš maximální komfort, kdy součástí výbavy vozu bude i GPS navigace. Z hlediska bezpečnosti poté oceníte také integrovaný bezpečnostní sledovací systém, díky čemuž si můžete být jisti, že se dodávka neztratí, ani pokud se stane cílem zloděje. Co ale půjčovna dodávek pronájem již v základní nabídce, to je dálniční známka, díky které tak můžete využívat všechny tuzemské rychlostní tahy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five + 10 =