Recenze sedacích souprav z e-shopu Nábytek NATALI dopadla na výbornou

Výběr sedací soupravy je docela náročný úkol. Nabídky dnes rozhodně nejsou omezené, o to více se máme problém rozhodnout mezi několika typy.

Nejdůležitějšími vstupními parametry pro výběr sedací soupravy je velikost prostoru, ve kterém bude umístěná, a počet členů rodiny, kteří ji budou pravidelně a současně užívat. Mnohdy nás lákají obří naddimenzované sedačky, ale pokud toto řešení udělá z našeho obývacího pokoje místo, kam nesmí vstoupit klaustrofobik, raději na ně zapomeňte. Nejen velké sedací soupravy do U vypadají úchvatně. Na prostor mnohem méně náročné jsou pak sedací soupravy do L, nazývané i rohové sedací soupravy. Pro běžnou tříčlennou, ale i čtyřčlennou českou rodinu jsou naprosto dostačující. Poměrně málo se dnes vidí řešení 3+1+1. Velký prodejci nábytku, jako je Nábytek NATALI, nabízí i tyto klasické sedačky.

Rozkládací sedací soupravy vytvoří místo pro spaní hostů i odkládací prostor

Oblíbeným řešením jsou rozkládací sedací soupravy. Umožní přespat nahodilým hostům i rodinným návštěvám. Současně dokážou sloužit jako vítaný úložný prostor na různé polštářky či plédy, které se u sedací soupravy hodí mít vždy po ruce.

Velký sortiment sedaček na jednom místě

Nábytek NATALI nabízí skutečně obrovský sortiment moderních sedacích souprav na jednom místě. Vybrat si lze menší i větší sedačky – standardní pro dvě nebo tři osoby, větší do L nebo sedačky ve tvaru U. Samozřejmostí jsou rozkládací sedací soupravy.

Většina sedacích souprav umožňuje výběr z několika typů materiálů. Jde o odolné čalounické tkaniny, oblíbená je rovněž ekokůže, která se považuje za nešpinivou. Mnoho sedacích souprav je vícebarevných, což umožňuje zajímavé hry v interiéru obecně.

Pohodlí i design za 1

Osobně jsem měla možnost vyzkoušet hned několik sedaček ze sortimentu firmy. Zajímavými sedačkami ve tvaru L jsou Monk nebo Braven. Velice luxusně působí souprava Borgo. Kdo najde prostor pro velkolepou sedací soupravu ve tvaru U, tomu mohu doporučit pohodlnou rozkládací sedačku Liadest nebo designově velice střídmou, a proto žádanou soupravu Santi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 − 3 =