Rychlý internet, nebo internetová televize? Obojí!

Bez internetového připojení se dnes neobejde téměř nikdo. Připojena je každá domácnost, kancelář, škola i lékařská ordinace. Na internetu se informujeme, léčíme, vzděláváme, bavíme, nakupujeme i komunikujeme s okolím.

Internet slouží k práci i odpočinku. Díky internetu pořádáme videokonference, sledujeme filmy, posloucháme hudbu. Internet pomáhá i škodí, ale to je téma pro jiný článek. Málokdo si dnes každopádně dokáže představit, že by o své propojení se světem přišel. Všimněte si, jak reagujeme, když dojde k výpadku sítě. Na internetu jsme závislí, to je holý fakt. Nejenom my coby jedinci, ale celá společnost.

Není internet jako internet

Nejde však jen o internet jako takový. K tomu, abychom se mohli oddávat všem výše zmíněným aktivitám, nám internet jako takový nepostačí. My potřebujeme rychlý internet. A ten už všude dostupný není. Ale může být. A k tomu i za velmi zajímavou cenu.

Kvalitní optická síť

Co je předpokladem rychlého internetu? Mimo jiné kvalitní optická síť. Tou disponuje například společnost NEJ.cz, která v současné době pokrývá více než sto obcí v České republice. Zda i ta vaše je mezi nimi, se dozvíte přímo na stránkách společnosti https://www.nej.cz/. Pokud je v hledáčku vašeho zájmu internetu s rychlostí 1000 Mb/s, rozhodně jste na správné adrese. Momentálně společnost rychlý internet dodává 120 tisícům spokojených zákazníků. A vy máte jedinečnou možnost jejich řady rozšířit. A k internetu si přidat i internetovou televizi.

200 TV stanic, filmů a seriálů v HD kvalitě

Internetová televize od společnosti NEJ.cz ve srovnání s konkurencí nemá srovnání. Co byste řekli dvěma stům televizních stanic včetně nejnovějších filmů a seriálů z produkce HBO? Vše v HD kvalitě? A s možností připojení až na čtyřech zařízeních včetně počítače, telefonu a tabletu? To vše NEJ internetová televize nabízí. A mnohem víc!

Žádné přednastavené balíčky

V první řadě si nemusíte vybírat z žádných přednastavených balíčků. Vy sami jste tím, kdo bude rozhodovat o tom, jaké programy budete sledovat. A především kdy. Pořad, film či seriál si zkrátka pustíte v době, která se vám bude hodit. A nebudete ho muset ani dokoukat do konce. Pořad si v případě potřeby zastavíte a vrátíte se k němu třeba za deset minut. Nebo druhý den. Volba je jednoznačná, ne?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen + 13 =