S novoročními předsevzetími vám pomůže motivační diář

Diáře mizí před koncem roku z pultů prodejen rychlostí blesku. Máme rádi možnost mít vše přehledně zaznamenáno. O několik levelů dál jsou pak motivační diáře. Pro mnohé se stávají nepostradatelným parťákem v boji překonávání stanovených cílů a výzev všeho druhu.

Motivační diář plní několik funkcí najednou

Ne všechny motivační diáře jsou stejné. Jsou takové, které slouží primárně k zaznamenávání sportovních úspěchů, případně pomáhají kontrolovat stravovací režim, jiné se zaměřují na osobnostní rozvoj. Potom existují diáře, jež zvládnou motivovat, zapisovat vaše přání, vést k plnění stanovených cílů a to tak přirozeným způsobem, že si ani neuvědomujete úsilí, které realizaci vašich snů vynakládáte.

Práce s diářem vás musí především bavit!

Helma 365 má pro vás diáře, které si jednoduše zamilujete! Už první pohled na ně vás přesvědčí, že nejde o ledajaké plánovací bloky. Desky v elegantní černé, případně bílé barvě zaujmou, ale to co vás čeká uvnitř, prostě nadchne!

V rukou máte diář, plánovač a zápisník v jednom. Neomezuje se na pouhých sedm dní v týdnu, ačkoliv o měsíční a roční kalendář nepřijdete. Plány, cíle a výzvy máte jedinečnou možnost zaznamenávat zcela podle vašich představ.

Díky hmatníku je diář přehledně rozdělen do několika vámi určených sekcí, takže zdlouhavé listování a hledání nehrozí. Samozřejmostí jsou pak dvě záložky a malými pomocníky kapsičky.

Vaše tajná kniha

Diář se velmi snadno stane vaší osobní knihou snů a cílů. Zapojte fantazii a kreativitu. Neomezujte se na suché psaní seznamů. Použijte barevné samolepky, které jsou součástí k vytvoření originálních, motivujících nadpisů. Přání jsou jen vaše osobní věc, nedovolte nikomu do nich nahlížet. K tomu vám pomůže gumička přes desky diáře. Naopak sdílený úspěch je dvojnásobný úspěch. Chcete-li, informujte přátele o všem, co se vám podařilo. Speciální značky v diáři vám to umožní.

Seznamte se s dalšími vychytávkami motivačního diáře. Inspirujte se praktickými ukázkami, jak si splnit vše, po čem toužíte. Úspěch vás nemine.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen − nine =