Školní batohy Stil. Udělejte radost sobě i svým dětem!

Je velmi snadné udělat dětem radost. Stačí jim pořídit něco, co se jim líbí. Jenže v případě, že půjde o školní batohy, to rozhodně není tak snadné.

Co se líbí dětem?

Dětem se líbí každý měsíc něco jiného, motiv batohu je proto může velmi rychle omrzet. Navíc vzhled školního či studentského batohu rozhodně není tak důležitý jako jeho vlastnosti. Nekvalitní batoh velmi rychle ztrácí svoji funkci, stejně, jak rychle přestane bavit supermoderní motiv na něm.

Zodpovědný rodič by měl především dohlédnout na to, aby batoh zbytečně nezatěžoval záda dítěte. Chcete vědět, jak? Jednoduše si vybírejte mezi školními batohy léty prověřeného českého výrobce, který si zakládá na kvalitě. Česká společnost Stil, působící na českém trhu už dvacet let, vás navíc potěší rozumnou cenou aktovky či batohu. Stil prostě ví, co rodiče chtějí, a také dobře ví, co chtějí děti.

Školní batohy pro každého

Školní aktovka pro prvňáčka, školní batoh pro 1. stupeň, školní batoh pro 2. stupeň i studentský batoh může vypadat nápaditě, a přesto nepřestane časem bavit. Takový vzhled charakterizuje produkty Stil, mezi kterými si každý najde to své. Děti si vyberou ten nejlepší design na světě a rodiče zároveň dostanou jistotu, že krásný kousek bude komfortní při nošení a maximálně šetrný k zádům. Batohy Stil jsou totiž především velmi lehké.

Kvalitu školních batohů Stil nedefinují jenom prvotřídní odolné materiály, ale také ergonomické tvary, prodyšné prvky a polstrování pro vysoké pohodlí. Praktické požadavky naplňuje důmyslné členění prostoru, rozličné přihrádky nebo pevný spodní díl, který pomůže pořádku uvnitř batohu. Světe, div se, školní aktovka pro prvňáčka či školní batoh pro 1. stupeň jsou na udržení pořádku zvláště náročné.

Bezpečnost podporují reflexní prvky, jde přece o batoh pro děti.

A nejde jen o batoh!

Děti ocení, že ve stejném vzhledu jako batoh můžou mít i penál, peněženku, box a další školní potřeby. A rodičům zase přijde vhod, že batohy Stil seženou téměř v každém papírnictví, zpravidla v sekci dárkového balení, ubrousků, blahopřání či párty programu. Milí rodiče, udělejte si s dětmi radost vzájemně!

1 thought on “Školní batohy Stil. Udělejte radost sobě i svým dětem!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − 12 =