Slavnostní atmosféra v pražském rodinném hotelu

Čeká vás oslava narozenin, svatba nebo třeba promoce? To by určitě stálo za to využít slunečných dnů a užít si oslavu na zahradě s rybníkem, altánkem a dalšími prvky, které dokreslují venkovské prostředí. Asi se budete divit, ale takové místo najdete v Praze v Horních Počernicích.

U Podsychrovského rybníka se už od roku 1357 nacházel univerzitní areál, který Karel IV. zakoupil pro hmotné zajištění mistrů a žáků Karlovy Univerzity. Dnes se v tomto areálu s dlouhou tradicí nachází Hotel Čertousy ***, který se díky příznivé poloze zaměřuje především na pořádání svateb a různých rodinných i firemních oslav. Obzvlášť v létě je zájem o akce tohoto typu obrovský.

Svatba v klidné části Prahy

certousy-svatbaSvatební altánek v zahradě Hotelu Čertousy navštívilo už mnoho nevěst. Svatba v Praze v podání hotelového personálu stojí za to. Nevěsta se ženichem se nemusí vůbec o nic starat, předem si v hotelu dohodnou, co očekávají, a o koordinaci se postará hotelový personál.

Novomanželé se mohou projet v loďce na rybníčku, svatební hostina Praha může probíhat ve vinném sklípku, na terase a při nepříznivém počasí uvnitř. Atmosféru dokresluje květinová výzdoba laděná do požadované barvy. Jako svatební dar od Hotelu Čertousy dostanou novomanželé noc v překrásném apartmá s možností snídaně na pokoj.

Rodinné akce všeho druhu

Hotel Čertousy *** často hostí také menší akce všeho druhu. Oslava narozenin Praha v podání hotelového personálu je vždy nezapomenutelná. Mají zkušenosti s pořádáním dětských party, promocí, oslav jubilea i smutečních hostin. Opět je možné využít prostory restaurace Praha 9, hotelové zahrady, sezonní terasy i vinného sklípku.

Firemní oslavy

Konferenční prostory Praha nabízí ideální prostředí rovněž pro konání firemních akcí různého druhu. Ať už to jsou spíš formálnější akce (přednášky, semináře, školení), nebo zábavné večírky (např. vánoční večírek), vždy se dá domluvit bohatý program. Nedaleko hotelu se nachází golfové rezorty a motokárová hala, takže o zábavu je postaráno. Na firemní akce Praha jsou připravené čtyři školící salonky, klub kavárna a cateringové služby, které uspokojí i nejnáročnější klienty.

Akce v Hotelu Čertousy *** určitě potěší všechny zúčastněné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − eighteen =